Приватбанк чи Ощадбанк?

hdhdhdjuxj2278 5 мая 2015, 20:17
Я хотів би поставити на депозит 500 000 грн. або в Приватбанк, або в Ощадбанк.
Якщо я оформлю його в Приватбанку, то:
1) отримаю PLATINUM картку
2) консьєрж-сервіс (якщо ним користувалися, то напишіть про нього)
4) високий кредитний ліміт + Оплата частинами і Миттєва розсточка
5) 28% річних +2% на Бонус плюс
6) знижки за програмою Бонус плюс, VIP-клубу Приватбанку і самої платіжної системи
7) і т.д.
Якщо я оформлю депозит в Ощадбанку, то:
1) отримаю PLATINUM картку
2) консьєрж- сервіс (якщо ним користувалися, то напишіть про нього)
3) високий кредитний ліміт, але тільки на місяць без відсотків
4) 20% річних
знижки тільки від платіжної системи (дуже рідко від банку)
Получається, що Приватбанк вигідніший, але про нього багато поганих відгуків. Можливо він не робить таке з VIP-клубом? Порадьте який банк краще вибрати (можете пропонувати інші)

юра антонов
юра антонов
5 мая 2015, 20:42
Разделите пополам и положите в оба банка ябы сделал так
6 мая 2015, 12:47
Кстати да. Такую сумму держать в одном банке не стоит. Разделите сумму (что бы каждая часть была не более 200 000 грн) и положите в банки из первой десятки рейтинга. Консьерж-сервис штука прикольная, но бесполезная, так как сейчас можно и самому через интернет вызвать такси или купить билеты, забронировать гостиницу (без посредников). Кстати, плохих отзывов можно начитаться про любой банк, а в реальности получается по разному.
Vanoo
Vanoo
10 мая 2015, 2:44
Государство в теории гарантирует 100% возврат без ограничения суммы в Ощаде в отличии от всех остальных банков. Но я соглашусь с мыслями вышеотписавшигся, не нужно держать «все яйца в одной корзине» — лутше розделить сумму на 2-3 банка из первой десятки.
ray2020
ray2020
10 мая 2015, 19:53
Если хочешь подарить Привату лавэ то дари, Ощад конечно меньше по капусте но надежней в плане что госбанк. Якщо я оформлю депозит в любом банку то то что Вы получите от него будет только на бумаге, деньги сможете забрать в следующей жизни.
roma28
roma28
23 мая 2015, 14:59
Найкраще розмістити депозит в Ощадному банку. Так можливо трохи менший відсоток, але гарантія держави.!!! Зараз діє в них дапозит Писанка під 20,5% річних! Але діє лише до кінця травня. Так все те, що ви перерахували в комерційному є і в державному банку. Також діє програма лояльності для клієнтів, по різних депозитах. Якщо переоформлюєте свій депозит далі то до нього 0,5% додають ще. Залежно від суми депозиту до відсоткової ставки можуть додати від 0,5-1,5%. Якщо ви проживаєте на Оболоні, то найкраще обслуговування у відділені по Тимошенко 12. Довіряйте державному банку, тоді будете спати спокійно вночі.!!!
24 мая 2015, 1:25
Цікаво. Але є до вас декілько питань:
1. Ощад банк гарантує 100% повернення коштів. З якого джерела? Яким чином? Чи можливо з бюджету Укрїни, який складається з податків українців? То що таке державна гарантія?
2. Все що є в комерційному — не є в державному. Наприклад, пункт 5 і частково 6.
3. Програма лояльності досить цікава. Картка коштує Мастер Кард Голд коштує 1000 грн. Якщо в мене буде 500000 грн то я прийду і насякую вам у кішеню.
4. Довіряти можна хіба що собі, і не завжди. Довіряти банку — суши весла.