Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Банк який не захищає своїх клієнтів😡

×

Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!


Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
×

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
Подписаться
NSB160585 17 апреля 2024, 14:30
Дуже не задоволена робою вашою банку: виходить так-будь хто може зайти на сайт та переказати кошти навіть без підтвердження від клієнта і в той же час клієнт не отримує жодних повідомлень, що гроші пішли з картки «в нікуди «.
Виходить так: клієнти вашого банку ніяк не застраховані і не убезпечені від шахрайських дій.
Дуже шкода, що ТАКИЙ банк і НІЯКОГО захисту.
Приват банк захистив і вчасно заблокував картку і мені прийшло сповіщення, що хтось інший намагається перевести мої кошти і чи підтверджую я чи скасовую операцію.Коли скасувала банк приват зразу ж заблокував мою картку, щоб знову не було спроб, а ощадбанк просто перевів і все і я про це дізналася лише зайшовши на свою картку.
Виходить приват банк кращий по безпеці ніж ощадбанк.Тому не рекомендую цей банк.

Комментарии - 3

+
+30
19036256
19036256
18 апреля 2024, 11:25
#
Не треба довіряти шахраям,які називаються банком.«Останніми днями у Мережі з’явилось повідомлення про виплату допомоги 6500 гривень. Така інформація масово надходить українцям у месенджери. Однак ставитись до таких повідомлень треба з великою обережністю.Користуючись скрутним фінансовим становищем багатьох сімей, аферисти придумали нову шахрайську схему. Людей зваблюють неіснуючими виплатами, пропонуючи їм перейти за вказаним посиланням. При цьому у тексті повідомлення аферисти посилаються на закон № 2702−251, нібито прийнятий Верховною Радою. Насправді ж такого закону «у природі» не існує, як і анонсованих виплат допомоги. Натомість шахраї крадуть банківські реквізити довірливих людей, які переходять за посиланням і самі вводять персональні дані. Після того, маючи на руках номери та PIN-коди банківських карток, аферисти крадуть з рахунків усі гроші.»Я лично решила проверить, как это работает, сначало просят: ввести номер телефона, потом номер карты полностью, а когда написали, что для полной регистрации на помощь нужно ввести свой СЕКРЕТНЫЙ пин-код, тут я сразу поняла, что это развод.
+
0
HataliDana2024
HataliDana2024
22 апреля 2024, 20:28
#
Ви всім відповідаєте однаково,в Ощад клієнти видні но не ваша служба безпеки,яка нічого не робить,а то може і в загалі її не має.Це самий не захищений банк в Україні,шахраї крадуть кошти Банк даже не може нічогісінько зробити,як тільки вину перекидувати на клієнтів.1073 ст для вас не писана?
+
0
19036256
19036256
23 апреля 2024, 13:51
#
HataliDana2024, я не робітник банку, вони тут не читають відгуки та не відповідають вже два роки.Я звичайний клієнт-пенсіонер Ощадбанку, з 2014 року,і за ці 10 років, в мене не пропало НІ КОПІЙКИ, бо я виконую вимоги банку при користуванні рахунком.не даю свої данні, картку стороннім, третім особам, якщо замовляю товари в інтернет-магазинах, то перевіряю продавців,і не плачу наперед, не одержавши товару.Телефон свій не губила, бо на нього приходять СМС з кодами, для оплат в інтернеті, та переказів.І ще, запам'ятайте- служба безпеки Ощадбанку НІКОЛИ не дзвонить своїм клієнтам і не просить їм передзвонити на лівий номер мобільного оператора (в Ощаді НЕМА номерів мобільних операторів є тільки один це 0800 210 800), якщо банк щось запідозрить у Ваших діях по рахунку, він не дзвонить, а просто блокує рахунок і тоді клієнт сам з’ясовує, чому заблокували.Якщо прийшло СМС з не відомого номера і пишуть, що це від Ощаду, я перевіряю цей номер в інтернеті, де є сайти, які так і пишуть-номер шахраїв.
Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
 
Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Банк який не захищає своїх клієнтів😡