Коррупция в Херсонской дирекции Ощадбанка

dsgghjgj dsgghjgj
10 июня 2014, 22:43
без оценки
Голові Правління АТ Державний Ощадний банк України
Пишному А.Г.

Голові Національного банку України
Кубіву С.І.

Генеральному прокурору України
Махніцькому О.І.

Шановний Андрій Григорович!

Змушені звернутися до Вас з приводу неадекватних та протиправних дій начальника Херсонського регіонального управління Ощадбанку Дубровського В.Ю., який впевненно почуває себе “місцевим царьком”. Йому все дозволено — принижувати, переслідувати, погрожувати, репресувати, брехати, ворувати. Пенсіонеру все “сходить з рук”, тому він створив на базі Ощадбанку таку собі міні-модель уряду і правління Януковича, погрожуючи залишити після себе “вижжене поле” та зробити “братську могилу”.
За 2013 рік своєї “плідної” роботи Дубровський у прискоренному режимі звільнив більше 250 працівників, більшість з яких по причині задоволення власних нездорових амбіцій і з ціллю працевлаштування звільнених працівників банку “Аваль”, з якого його раніше прибрали за махінації. Такі “добровольні” звільнення продовжуються і зараз, під прикриттям начебто власного бажання працівника.
Тепер він вирішив і проблеми “Укрсиббанку” – керівника одного з відділень звільнили за крупну крадіжку 2 мільйона доларів, а він його взяв на роботу в пластикові картки, “забув”, що недавно робітник цього відділу вкрав 70 тис.гривнів з рахунку пенсіонера і його було звільнено за статею.
Уже протягом багатьох років пану Дубровському вдається відкрито ворувати на виду правління Ощадбанку і всієї області, прикриваючись великою кількістю відремонтованих приміщень. Але всі знають, що ремонти одного і того приміщення робляться по декілька разів, розкидаючи гроші на декілька відділень, уникаючи тендерів і одночасно ремонтуючи та добудовуючи власне житло пана Дубровського. Що ці неякісні ремонти йому проводить пан Мороз, з яким Дубровський знайомий ще з часів “Авалю”, і за кожне відремонтоване приміщеня “міні-Янукович” кладе в карман 50% відкат.
Не розминається пан Дубровський ні з чим ради власного збагачення. Нав’язав всім відділенням банку в області купувати низькоякісний бензин на заправках “Авіас”, у керівництві там працює його дружина, прикриваючись нижчими цінами та закриваючи очі на нескінченні ремонти автомобілів через погану якість цього бензину. Разом з цим касирів Ощадбанку по всій області примусили розповсюджувати серед клієнтів талони на бензин заправок “Авіас” в робочий час.
Не підвищуть Ощадбанку в Херсоні імідж і нескінченні судові процеси, які пан Дубровський влаштовує з працівниками банку, погрожуючи знищенням.
Шановний Андрій Григорович, просимо Вас прислухатися до нас та вплинути на начальника Херсонського регіонального управління Ощадбанку.
Людина вичерпала себе як керівник і управлінець, своїми морально застарілими поглядами і підходами до роботи. Всі його дії направлені на власне збагачення і утримання в кріслі начальника любою ціною.

З повагою, колектив Ощадбанку.

Комментарии (4)

+
0
dorren
dorren
11 июня 2014, 12:14
#
А Янукович каким боком тут? Нашли козла отпущения Кроме него никто не пи… л и не пи… т
все махровые сейчас
+
0
Gabriell
Gabriell
12 июня 2014, 22:14
#
Наслышаны о Херсоне и в Киеве… Молодцы! Так держать! И пусть Вас услышат!
+
0
Дмитрий Головатюк
Дмитрий Головатюк
2 июля 2014, 22:36
Марьинка
#
Мне очень даже понравилось. Песня! не знаю как будет результат, но Песня!
+
0
IIV
IIV
11 сентября 2014, 23:18
#
Классно.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться