Чи реалістичне отримання елекронного цифрового підпису (ЕЦП) в цьому банку?

Igor2as2Igor 14 декабря 2022, 11:15
З вересня цього року я, у тому числі за допомогою працівників відділення банку та працівників його «Гарячої лінії», тощо намагався згенерувати ЕЦП. Але досі, м’яко кажучи, не успішно, хоча я виконував і надсилав банку усе необхідне й усі скріншони.
28 жовтня я надіслав офіційного електронного листа щодо цього з проханням відповіді.
08.11.ц.р. мною отримано чергового листа — тепер вже від п. М.І.Шульги, заступника начальника Житомирського управління банку, який дослівно написав: «Ваше питання вирішено».
Порте мої нові спроби згенерувати ЕЦП знов призвели до повторення помилок техніки, які я вже надсилав банку.
Тож чи реально отримати електронний цифровий підпис?

З повагою і побажанням рясних Божих благословень!
14 декабря 2022, 11:45
Добрий день. Перевірили інформацію, в чат-боті банку генерацію ЕЦП працює коректно. Якщо у Вас повторно виникає помилка, рекомендуємо зателефонувати з Вашого фінансового номеру телефону до контакт центру за номером 0-800-210-800. Також хочемо звернути увагу, що Ви можете відкрити у відділенні банку додаткову картку з можливістю запису на неї кваліфікованого електронного підпису.

30 декабря 2022, 16:51
Надсилаю Вам удруге мій коментар.
«пн, 19 дек. 2022 г. в 19:36, Ігор Воскобойников : Добривечір шановні ПРАЦІВНИКИ! Дякую за оперативне перевірку! Але підтвердити успішність Вашої роботи не можу: кілька разів пробував генерувати ЕЦП, але проблема — усе та сама, що й раніше. Можу надіслати скріншоти. Дуже хотілося б отримати ЕЦП. Рясних Божих благословень Вам! З повагою, Ігор Воскобойников»
Toma666
Toma666
15 января 2023, 1:58
Спробуйте це зробити через телеграм. і буде Вам щастя
17 января 2023, 19:11
Як не прикро, але стара фашисько-москальська система банка й це блокує усі ці дні також!

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Чи реалістичне отримання елекронного цифрового підпису (ЕЦП) в цьому банку?