Скарга

Мною був направлений запит в м. ПОКРОВСЬК відділення 218(там був відкрито рахунок) на отримання додаткової карти за генеральною довіреністю. В ній чітко вказано, що я можу представляти інтереси довірителя в банківських і фінансових установах, відкриваття додаткових рахунків і карток Працівниками було зібрано повний пакет документів і відправлений у м. Покровськ..На що мені було відмовлено без пояснень та надання письмових відмов на запит. Лише рекомендації приїхати і відкри картку особисто. Запит відправлявся через відділення Ощадного Банку у м. Дніпро бо зараз у зв’язку з бойовими діями проживаю тут як ВПО. Особисто приїхати у зону бойових дій та там відкрити картку я не можу, бо нехочу наражати себе і свою неповнолітню дитину на небезпеку. Хочу отримати послуги у певному обсязі згідно з чинним законодавством України та згідно з умовами довіреності.
5 октября 2022, 14:07
Добрий день. Якщо в довіреності не має чітко вказаної інформації що є дозвіл на отримання карти, тоді працівники банку дійсно можуть відмовити в видачі карти. В даному випадку потрібно змінювати інформацію в довіреності, для того щоб була можливість отримати карту. Приносимо вибачення за незручності.