Порушення законодавства працівниками банку: Ощадбанк Отделение № 10003/0436

sergiychorniy 6 декабря 2021, 9:56
Отделение по адресу: Днепр, ул. Титова, 29
У відділені відмовили дати пояснення по нарахуванню коштів на рахунок. Вимагали оригінал паспорту. Я запропонував додаток Дія, працівниця банку, дивлячись на мене звіриними очима почала розповідати, що в них немає пристрою для зчитування. Згідно прийнятого законодавства додаток Дія, З 1 вересня державні органи не матимуть права вимагати паперові документи для надання послуг. То б то, в відділені проти мене було порушено законодавство, та мої права, по наданню інформації, та вирішенню винекших проблем по рахунку.
6 декабря 2021, 10:07
Доброго дня! Перепрошуємо за
можливі незручності. На даний момент банк працює над доопрацюванням програмних комплексів, аби проведення всіх операцій, що передбачають верифікацію клієнта, були можливими з використанням додатку «Дія». Як тільки це стане можливим, одразу проінформуємо наших клієнтів.

Jokets
Jokets
6 декабря 2021, 9:58
Ужас. А паспорт собой взять не судьба? Вот всегда поражают такие умники которые сами себе создают трудности, но на всех потом буду жаловаться

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Порушення законодавства працівниками банку: Ощадбанк Отделение № 10003/0436