Ганебне обслуговування

З рахунку покійного батька щомісяця з липня 2019 знімали по 20, а потім по 100 грн за обслуговування неактивного карткового рахунку. Пояснили спеціалісти банку це тим, що банкові не було відомо про його смерть. А у 2017 році на запит держнотаріуса Ощадбанк надав довідку про стан рахунку для оформлення спадщини. Я особисто надала банку у 2017 році копію свідоцтва про смерть. Отже два роки банк знав про смерть клієнта, а тоді сталася амнезія і почали знімати гроші. Копії договорів банківського обслуговування депозитного та карткового рахунків покійного батька у відділенні мені не надали. Заяву про надання копій договорів відмовлялися приймати та реєструвати. Порадили звертатись в центральний офіс. Книгу скарг не надали. Порадили звертатись на гарячу лінію.
2 декабря 2021, 9:25
Доброго дня! Рахунок продовжує обслуговуватись за діючими умовами ДКБО до його закриття власником рахунку або, в даному випадку, спадкоємцем.

OkeyDoki
OkeyDoki
1 декабря 2021, 23:05
Ну так что с 2017 года. Время не нашлось забрать деньги???
4 года. Чем Вы занимались это первое?..
Второе: счет остаеться активным все время. И на него действуют условия и договори ДКБО.
Умер владелец. Вступи в право наследственности. Получи деньги и забудь…
StarFighter27
StarFighter27
2 декабря 2021, 20:18
В 2017 году умер Ваш отце (примите соболезнования). Сейчас 2021 год. На подходе 2022 г. И зачем надо было ждать столько времени? Проще было перевести эти деньги на депозит