Касова операція чудо-касира!!!

Iryna1991 25 ноября 2021, 0:06
Звертаюсь до керівництва АТ «Ощадбанку»!!! Зверніть будь-ласка увагу на компетентність вашого касира!!! Сьогодні 24.11.21р. в касі відділення на вул. Першотравневій, м. Вишневе я платила за комунальні послуги досить велику суму готівкою, надала касиру платіжку з реквізитами та паспорт. Після видачі мені квитанції про оплату, я звернула увагу на помилку в своєму прізвищі у призначені платежу, але це ще нічого…далі назва отримувача взагалі не та що в квитанції!!! На самій квитанції небуло підпису касира, просто дали папірець… Я звернулась до касира і вказала на помилки, після чого чекала 30хв. щоб мені дали хоч якусь відповідь…але так ніяких дій не дочекалася, мене запевнили що в цьому нічого страшного немає, тому що інші реквізити правильні. Зараз мені треба тратити свій час… відпрошуватись з роботи щоб владнати це питання, але не впевнена що поверну гроші тому, кому їх перераховувала. Це нормально??? Що мені тепер робити??? І як повернути кошти???
25 ноября 2021, 9:45
Доброго дня! Хотіли б розібратися в цій ситуації. Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ та номер телефону. Наперед вам вдячні.