Карта Киянина

Skorokhodov 19 ноября 2021, 20:47
Мене обурює вимога банку платити за карту. Ні один банк не бере за це плату, тільки ощад відрізняється своєю власністю. Дев’ять років назад я працював на мотозаводі, звісно мені було зручно отримати карту на вул. Якіра.
Тепер я не працюю, живу на вул. М. Ушакова. Щоб отримати карту за місцем проживання банк хоче здерти з мене 40₴ за пересилку. А що означає перевипуск карти за 80₴. Я в шоці, де, в якому ще банку такі жлобські умови. Коли вони наїдяться. Я інвалід по зору з пенсією 1700₴, на сьогодні для мене це значна сума.
Дякую за увагу.
22 ноября 2021, 10:45
Доброго дня! Перевипуск картки по причині закінчення терміну дії попередньої картки не тарифікується, як і отримання картки в обслуговуючому відділенні. Якщо є картку необхідно випустити повторно до закінчення строку дії та переадресувати до іншого відділення — комісія передбачена діючими тарифами банку.

Skorokhodov
Skorokhodov
19 ноября 2021, 21:01
І приберіть нав’язливу рекламу вона закриває пів екрану на телефоні і миготить аж очах рябить. На державному сайті реклама недоречна. Взагалі, як на мене, карта Киянина це щось одне, а банківська картка це щось інше, не треба плутати грішне з правидним.
20 ноября 2021, 14:29
За изменение доставки карты в другое отделение тариф в Ощадбанке 75грн.
20 ноября 2021, 14:39
Отримання картки у відділенні банку, де відкрито рахунок, не тарифікується. Водночас, згідно тарифів, переадресація картки в інше відділення в межах області буде вартувати 30 грн., поза межами області — 75 грн.

Курс валют в Ощадбанке

Курс валют в Ощадбанке