Ощадбанк не повертає гроші!

Ukrainez 15 октября 2021, 20:42
Якщо вам не віддає гроші я кийсь недержавний банк — ви хвилюєтесь (віддадуть гроші чи ні), а якщо це робить державний банк — ви можете бути спокійні тому що гроші вам точно не віддадуть. Майте справу з державними банками та україною щоб бути спокійними. (В подяку за те що я допоміг нашим військовим в складний час, мені ощадбанк невіддає більше 5000грн вже багато років і сказав що не віддасть) сЛАВА уКРАЇНІ!
18 октября 2021, 11:10
Доброго дня!
В коментарі до заявки ви зазначили, що мова йде про військові казначейські зобов'язання. Це боргові цінні папери, випущені державою. Банк справді є генеральним агентом розміщення, доставки, інкасації, обслуговування обігу, погашення та знищення казначейських зобов'язань. Погашення казначейських зобов'язань та виплата доходу за ними здійснюються АТ «Ощадбанк» за рахунок коштів державного бюджету.
Минфин
Ответ администратора
16 октября 2021, 13:35
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 16.10.2021).

16 октября 2021, 0:13
Ваші емоції не зрозумілі, не зрозуміло які гроші Вам не повертають, і за що у Вас їх забрали? Якщо Вам дійсно потрібна допомога, після відповіді співробітника банку, буде «Написати особисто банку», напишіть конкретніше, що у Вас трапилось? Може допоможуть?
19 октября 2021, 20:49
В 2014 році щоб допомогти нашій армії я купив військові казначейські зобов’язання. Потім за ці зобов’язання держава мала повернути мені кошти, але не повертає досі
Mindent
Mindent
16 октября 2021, 14:45
Рассчитывают, что Вам надоест что-то требовать и Вы от них отстанете.
19 октября 2021, 20:55
Несіть гроші в державні банки. Коли ви захочете повернути свої гроші - вам скажуть: «вам гроші повинні виплатити з державного бюджету, тому ви своїх грошей не отримаєте» І незабудьте ще бізнес відкрити в Україні (якщо хочете щоб його націоналізували)
23 октября 2021, 18:21
Ви придбали зобов’язання у Держави, коли Держава вирішить віддавати ці кошти, вона направить відшкодування банку. Така ж історія з боргами СРСР, коли дадуть команду зверху, тоді почнуть повертати ці борги.
StarFighter27
StarFighter27
28 октября 2021, 19:22
В 2013 году меня и моих коллег буквально поставили перед выбором: либо мы покупаем эти «бумажки"(дословно) либо вон из банка. Естественно мы всем отделением выбрали второй вариант. Потому что зарплата сейчас и зарплата того времени в Ощадбанке — совершенно разные вещи. И при таких зарплатах какие казначейские в 500 долларов? Еще кредит кидали кабальный — гады. Но прошу заметить выплата по этим обязательствам выплачивается тогда, когда у государства есть доход. Инвестировали — спасибо. Ждите дальше и дольше. А лучше пишите прямо господину Порошенко, который агитировал Вас купить эти облигации.