Скарга

Alenka94 8 сентября 2021, 14:15
03.08.2021 р виконавча служба направила до Ощадбанка постанову про зняття арешту з рахунків. Сьогодні 08.09.21, а рахунки як були заблоковані так і залишились. Де чи хто мені надасть інформацію коли будуть розблоковані мої рахунки і повернені мої кошти які на даний час не законно заблоковані, оскільки виконавче провадження завершене і є постанова про зняття арешту з рахунку від 03.08.2021р. До кого звертатися? Якщо що, то гаряча лінія нічим допомогти не може такою інформацією Вони не володіють.
Тим паче в приват банк теж було направлено постанову 03.08 и знято арест ще 06.08. Тіки у вам ніхто нічого не знає.
Далі уточнюю
Банк попросив уточнити інформацію в особистих повідомленнях, що мною і було зроблено

Всю необхідну інформацію на вимогу надала в особистих повідомленнях, на що чекала відповідь два дні, але відповіли що постанови немає. Як таке може бути в інших банках є а у вас ні.Почекаю до завтра, якщо нічого не проясниться, то буду писати в інші інстанції (НБУ, Суд, і.т.д.).
8 сентября 2021, 14:57
Доброго дня! Банк не зацікавлений в тому, щоб рахунок залишався арештованим. При цьому зняти арешт самовільно, без відповідного документу, не має права. Сподіваємося на розуміння.

Рекомендуємо звернутися до виконавчої служби, щоб уточнити інформацію щодо відправки/відстеження листа.

Alenka94
Alenka94
8 сентября 2021, 16:46
Я обращалась и вам был отправлен документ как и приват банку там разблокировали, а вы нет!