Новые мошенники тов кредитэкспрес Юкрейн ел. Ел. Сi

Теперь они работают от Ощадбанка, а когда обратилась в отделение банка говорят то мошенники задолженности никакой нет. После того когда я написала что ничего платить не буду они пишут такое, Ваша позиція мені зрозуміла. Ви розумієте, що якщо Від вас не поступає платіж, ваша справа, після відповідного рішення суду, може бути передана до державного або приватного виконавця з метою виконання рішення суд. Державний або Приватний виконавець, має право заблокувати всі карткові рахунки, провести арешт майна, заборонити виїзд за кордон. Ви готові до таких наслідків? И пишут номер для связи с ними 0800301027, это жесть
26 мая 2021, 10:09
Доброго дня! Це повідомлення немає відношення до банку, як і вказаний контактний номер телефону. Будь ласка, будьте уважні.

19036256
19036256
25 мая 2021, 20:06
Vvzz, Вы лучше напишитите, что б он пошёл вместе со своим (вымышленным банком) на три известных буквы. А ещё лучше внести в чёрный список номер телефона и не отвечать. Это однозначно мошенники Вот есть отзывы об этом номере. https://www.najtinomer.ru/nomer/0800301027."«На 02.12.2019 запланований візит представників Кредитора з метою ВИЯВЛЕННЯ І ОГЛЯДУ ВАШОГО МАЙНА та можливості його подальшої РЕАЛІЗАЦІЇ ОРГАНАМИ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ. Телефон інспектора: 0800301027 „“

Курс валют в Ощадбанке

Курс валют в Ощадбанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Новые мошенники тов кредитэкспрес Юкрейн ел. Ел. Сi