нулевые услуги

подключил смс банкинг и в итоге нет не одного сообщения только проверка за 3 грн каждый раз, тогда зачем я вам должен плотить 7 грн каждый месяц если ваши условия услуг *** и не каких смс уведомлений не дают, получается мы идем не в европу, а в  *** , так как в европе любая операция оповещается, а у нас нет
5 мая 2021, 10:42
Доброго дня! Перевірити баланс безкоштовно будь-яку кількість разів можна через Ощад 24/7 або чат-бот: https://www.oschadbank.ua/ua/chat

Комісію за смс-інформування передбачено тарифами банку. Якщо було відкрито зарплатну або соціальну картку — смс надсилається при операціях на суму більше 1000 грн., на суму до 1000 грн. надходять пуш-повідомлення в Ощад 24/7 (як сповіщення), в яких зазначається вся інформації- сума операції та поточний баланс.

Стягнення комісії відбувається за ті періоди, коли послуга була підключена до рахунку. Кількість відправлених смс-повідомлень не впливають на розмір чи факт списання комісії.

19036256
19036256
4 мая 2021, 15:50
Какой мобильный оператор у Вас? Проверка в любом украиском банке баланса-ОДИН РАЗ в день без комиссии.

Курс валют в Ощадбанке

Курс валют в Ощадбанке