Охрененний банк

26022020 27 февраля 2021, 10:13
Назва прада класна тільки у зворотньому порядку!!!
Я навіть і неміг подумати що ОщадБанк такий «класний»)))
Ситуація відбулась така дружина мала зарплатну картку у цьому найдержавнішому банку України чому мала тому що більше там мати небуде! її змусили на роботі іменно вньому відкрити зарплатну картку напевне є кешбек у керівництва підприємства сувкового взірця, а точно забув згадати по підприємство сувкового взірця це ОблЕнерго))) класна структура дружина туди ходила добровільно на каторгу!!! В прямому смислі!!! Ну не про це 26.02.2020 приходить смс у вайбер що знято з картки 426.60грн вона незрозуміла що це таке каже до мене ти небрав моєї картки ніде не розраховувався як це можливо якщо я зараз тут біля тебе вона в гаманець картки немає вона збагнула що забула в банкоматі в середині дня, а смс прийшло 19.20 про списання коштів з картки я зразу дзвоню на гарячу лінію банку щоб заблокувати картку нащасття дозвонились з перщого разу за 1 хв оператор чи консультант прийняв дзвінок заблокував картку і я його питаю чому і як могли скористуватись карткою у якомусь магазині де стоїть термінал на кассі іншого зовсім їм невідомого банку який прийняв оплату без пінкоду картки??? Їхня відповідь мене просто ошалешила. Бо так настрояний їхній термінал!!! Тобто мені здається що має бути запраграмована картка на те щоб з неї незмогла зняти кошти інша особа яка не ї власником карки??? Чи це просто кусок пластикового г… а який навіть незахищений програмно!!! Короче дорогі клієнти банку Ощад негубіть картки банку, а просто їх викидайте, а перед тим заберіть усі свої зароблені кошти бо вони там незахищенні державою!!!
Привіт усім з Тернополя!!!
1 марта 2021, 10:27
Доброго дня! Запит пін-коду при оплаті в магазині дійсно залежить від налаштувань пос-терміналу. При цьому встановити обмеження по карті на проведення операцій також можливо через чат-бот, Ощад 24/7 або контакт-центр.

yulian99
yulian99
27 февраля 2021, 11:44
До 500 грн не запрашивает пин, если карта с пай пас (при расчете). Это не банк так решил, это правила международной системы.
OkeyDoki
OkeyDoki
28 февраля 2021, 17:19
А теперь разберемся адекватно с этим отзывом и уберем какая у мужа этого отзыва если я правильно понимаю нещасливая жена и прочую воду для поднятия жалости и т. д.

1) По поводу карты почему ваша жена не уточнили все условии при получении и зачем такая металлическая плашка на ней или же мысли о каторге так ее мучили что она решила об этом не спрашивать чтобы потом вы нашли повод обвинить не жену, а банк. Ведь банк такой плохой.

2) по поводу карты: кто забыл карту в банкомате, жена — соотвественно, кто виноват естественно банк, а кто же еще.

Обожаю двойные стандарты и такие отзывы).
Poison2029
Poison2029
9 марта 2021, 21:57
На сколько я знаю, операции без ПИНа оспариваются на раз-два.
Платёжная система берёт на себя риски мошенничества, когда разрешает проводить операции без ПИНа до определенного порога по сумме.
Надо писать в банк заявление на chargeback, если в Ощаде знают что это такое

Курс валют в Ощадбанке

Курс валют в Ощадбанке