Здирають гроші

Orest221 24 февраля 2021, 9:06
Користувався карткою ощадбанк в цілях отримання коштів по безробітті, відповідно ця картка є дебетова і аж ніяк не можна взяти кредит на цей рахунок. Але ощадбанк рішив що все можна, якщо їм захотіти. Списували гроші за смс-інформування протягом трьох місяців в мінус на картці та ЖОДНОГО повідомлення про це я не отримував. Оператор сказав що вони не в змозі нічим помогти. Цікавий факт що смс інформування відбувається через безкоштовний додаток Viber і 7 грн ми платимо в повітря. Через три місяці заборгованості прийшло все ж таки смс, про те, що я маю терміново погасити заборгованість яку я не робив. Ужасний банк і ужасні умови обслуговування!
24 февраля 2021, 11:09
Доброго дня! Комісію за смс-інформування передбачено тарифами банку. Стягнення комісії відбувається за ті періоди, коли послуга була підключена до рахунку. Кількість відправлених смс-повідомлень не впливають на розмір чи факт списання комісії.
У разі, якщо ви не знаходитесь онлайн або Ощадбанк заблоковано як відправника повідомлень у Viber, відправляються звичайні смс-повідомдення. Це виключно для вашої зручності.