Зарплатний проект

taras1406 22 февраля 2021, 20:06
На роботі нав’язали ощадбанк. Потім виявилось, що в договорі є пункт про згоду на те, що з мене будуть знімати 7 грн щомісяця за смс-інформування. Відключити цю послугу можна тільки разом з інтернет-банкінгом. Тобто, або ви щомісяця віддаєте їм 7 грн, або зовсім не маєте інформації про свій рахунок. Зміна пінкоду — 10 грн (в їхньому банкоматі) або 20 грн (в чужому). В жодному разі не зв’язуйтесь з цим банком.
23 февраля 2021, 11:07
Доброго дня! Підключення смс-банкінгу до картки, по якій здійснюється реєстрація, відбувається автоматично для можливості користування сервісом. При цьому створити реєстрацію можна по будь-якій картці, в тому числі з безкоштовним смс-інформуванням. «Моя карта» оформлюється в будь-якому відділенні миттєво та безкоштовно. Детальніше за посиланням: https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/my-card

22 февраля 2021, 22:46
Ну раз вы знаете что такое зарплатный проект. Я удивлен что вы не знаете как обойти смс-банкинг. Короче у тебя есть кредитка, подумай о том как ее зарегестрироват и не платить смс — банкинг.
Заодно мне интересно: что наши люди только ныть умеют или все-таки иногда пути как поменьше платить могут найти.)
22 февраля 2021, 23:00
Как бесплатно пользоваться Ощад24/7

Очень краткая инструкция…

Как бесплатно пользоваться Ощад24/7

...
22 февраля 2021, 23:49
Щановні приховані співробітники ощадбанку — досить вже спамити. І вивчіть нарешті українську мову. Чи розумових здібностей не вистачає?
23 февраля 2021, 7:01
На каком языке мне удобно на таком я и общаюсь. Мне интересно стало если не поддерживать человека то все люди считают что ты из вражеского лагеря? Или все-таки критическое мышление у вас присутствует и вы воспользуетесь подсказкой и поймете о чем идет речь. Нахаляву запомните никто вам не росскажет и покажет как пользоватся услугами. Запомни это.
krv77
krv77
23 февраля 2021, 8:52
Угу, Есть такое…
А в Пивденном — 25 грн зарплатная карточка… Вот, с февраля…
23 февраля 2021, 10:23
Шановний okeydoki. Звісно, будь якою мовою. Але ж ви звертались до мене, а мій допис українською. І телят ми з вами начебто разом не пасли.
23 февраля 2021, 18:56
Шановний представник банку. В багатьох банках смс-інформування платне, але інтернет-банкінг безкоштовний. Чому в вашому шахрайському банку не можна відмовитись від смс не відключаючи онлайн? Це державний банк?

Курс валют в Ощадбанке

Курс валют в Ощадбанке