ШАХРАЇ і АФЕРИСТИ

pavlyshynmi 21 февраля 2021, 16:58
Сьогодні розрахувався карткою через онлайн платежі за доставку суші дітям в недільний день. Гроші банк списав швиденько з мого карткового рахунку, а от перерахувати мої кошти одержувачу непоспішає. У виписці рахунку в ощад24 пише, що мій платіж «очікує обробки»… Подзвонив на гарячу лінію банку, сказали що це нормально, платіж має право (ощадбанк таке право надав собі) виконуватись від двох годин до ТРЬОХ банківських днів. «Шановні» ощадбанківці, — я мав бажання скуштувати суші з дітьми в сьогодні, в НЕДІЛЮ!!!, а не тоді коли у вас буде настрій перерахувати МОЇ (НЕ ВАШІ) кошти за замовлений товар чи послугу. Так поступають лише ШАХРАЇ і АФЕРИСТИ — беруть ЧУЖЕ і користуються на ВЛАСНИЙ РОЗСУД. На щастя у мене є картки ІНШИХ БАНКІВ, якими також користуюсь і з якими у мене НІРАЗУ не було подібних ПРОБЛЕМ, усі кошти приходили відразу і в усіх напрямках. Тому до ТРЬОХ банківських днів — це ПРАВИЛО ЛИШЕ ОЩАДБАНКУ.
22 февраля 2021, 11:19
Доброго дня! Термін зарахування коштів на карту з моменту переказу регламентовано Законом України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» стаття 8, пункт 8.4 де зазначається «Міжбанківський переказ виконується в термін до трьох операційних днів». Контролювати статус обробки операції можна через Ощад 24/7.

21 февраля 2021, 17:07
Не перейматеся, Ваші гроші поступлять раніше ніж три дні, слідкуйте в Ощад24, коли зникнуть стрілки годинника, платіж буде на щоту продавця. Це звичайна процедура банку, таке враження що Ви ніколи цього не знали?
krv77
krv77
23 февраля 2021, 9:03
Продавец видимо не правильный. Не ПОС-терминал магазина, а перевод просто на карту, как я понял?
Тогда это у всех банков так будет.
Не покупайте больше у этого продавца.
bodyabodya
bodyabodya
11 марта 2023, 21:48
Не ідуть на зустріч зовсім, самий тупий банк. Однозначно буду змінювати і не кому не раджу цю шарашкіну кантору. СБУ заблокували парімач, не можу вивести свої кошти з сайту і у банку вони ще в процесі обробки і вони не хочуть відміняти транзакцію. Чат з банком взагалі якісь боти, їм ставиш питання, а вони відповідають пів дня, до тож іще і не по темі. І потрібно знову одне і теж питання розжовувати, просто ігнорують. Жалко, що не можу добавити скріншоти, ну на другому сайті обов’язково отзив буде зі скріншотами.
12 марта 2023, 16:13
Bodyabodya, це не банк тупий, а зовсім навпаки.Банки НЕ ВІДМІНЯЮТЬ успішну трансакцію, ніколи, обов'язок банку зробити те, що клієнт робить спочатку, а не тоді, коли він схаменувся і передумав.Коди присилав банк, ви підтвердили операцію, дали згоду на переказ.????? Так при чому тут банк??? Чому він зобов’язаний саме вам йти назустріч?Ідіть краше ви, куди подалі.

Курс валют в Ощадбанке

Курс валют в Ощадбанке