Ощад 24/7 — испытание клиента на живучесть

GennadiiD 28 января 2021, 15:12
По необходимости захожу (пытаюсь) в Ощад 24/7 несколько раз в день.
Иногда это может длиться часами: сайт не грузится, сообщение об ошибке выдает либо сразу после ввода логина-пароля, либо после ввода кода из СМС.
Это не онлайн-банкинг, а издевательство.
Сама система достаточно адекватна, но ее работоспособность не выдерживает критики.
28 января 2021, 15:54
Доброго дня! В роботі веб-версії дійсно є тимчасові технічні складнощі. Вже працюємо над вирішенням проблеми. Скористайтесь, будь ласка, мобільною версією. Перепрошуємо за незручності.

З повагою, команда Ощадбанку.

28 января 2021, 16:07
Спасибо за ответ, но вынужден вас поправить. Слово «тимчасові» в ответе употреблено совершенно неоправданно.
Мобильная версия меня не устраивает. Мне надо заходить в систему именно из ноутбука через веб-приложение. Собственные соображения о безопасности средств.
OschadbankUA
OschadbankUA
28 января 2021, 17:43
Якщо питання саме в пристрої, увійти в мобільну версію можна також через ноутбук. Під полями для введення логіну та паролю є пункт «мобільна версія».
29 января 2021, 10:23
Дякую!
kolian
kolian
28 января 2021, 20:18
Бачу, що тимчасові складнощі не скінчилися і по сей день. На моє рішення покинути ОЩАД, а це доречі було більш п’яти років тому назад, відсутність цього-самого Вєб-банкінгу також впливала.
Чому вимирають панди, коали та білі ведмедики, а ОЩАД зі своїми постійно-тимчасовими труднощами живе та розквітає?

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Ощад 24/7 — испытание клиента на живучесть