Незрозуміла комісія

Lesika1 18 января 2021, 14:44
Отделение по адресу: Киев, пр-т Маяковского, 63/12
Добрий день, маю пенсійний рахунок в банку. До нього відкрита основна та додаткова картки. Вчора приходить смс, що стягується комісія у розмірі 200,00 гр. за користування додатковою карткою. Хоча картка вже давно випущена. Прошу надати пояснення правомірного списання комісії.
18 января 2021, 17:35
Доброго дня! Комісії стягуються відповідно до встановлених тарифів: https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe
Перевірити предметно інформацію за вашим рахунком ви можете в контакт-центрі за номером телефону 0-800-210-800.

18 января 2021, 16:19
Зайди в тарифи банка на сайте официальном и ознакомся с условиями. То что карта выпущена давно не значит что с нее не стянут комиссию.
19 января 2021, 10:07
OkeyDoki, ми з Вами знайомі, що звертаєтесь до мене на «ти»? Перше що зробила, саме прочитала тарифи, де є пункт 3.4 -рко… — не тарифікується.
19 января 2021, 20:04
Как я хочу так и оставляю отзыв. Мы же стремимся к Европе так вот понятие ты это нормальная ситуация. Теперь по поводу комисси читаем внимательно: РКО додаткової картки14,15,21 (окрім ЕПП ПРОСТІР/ЕПП MasterCard Debit World) 200 грн. Дальше есть сноски, а именно:
21. РКО додаткової картки сплачується при її оформленні, надалі - до останнього робочого дня кожного місяця з якого починається наступний рік дії основної картки.
21 января 2021, 9:27
Ты, OkeyDoki если думаешь что тыкая УиП своего Банка поможешь человеку вернуть деньги и успокоит его тем самым, ошибаешься. Мне интересно, это какие такие свои затраты, которые несёт Банк, по РКО покрывает клиент своими 200 грн? Я считаю грабежем вводить такие комиссии к доп. картам
21 января 2021, 11:17
Мне все равно на банк еще раз повторюсь это первое. Второе я хочу чтобы вы читали всю информацию, а не ту которая выгодная вам и пытались ею манипулировать. Третье при оформление карты вы подписывали договор ДКБО, а там есть очень интересный пунктик по поводу комиссий, но увы второй екземпляр вы себе не взяли для ознакомления и там скажу по секрету написано почему банк устанавливает комиссию… там кстаты даже есть пунктики по которым вы можете и в суд подать за их невыполнение. Так что как говорится век живы век учись)
21 января 2021, 14:43
Тоді і Ви уважно читайте! Є і договір і тарифи при відкритті рахунку. Банк жодним чином не повідомив про зміну тарифу. Лише вже по факту прислав смс, що комісія списана. Перевірила всі смс, перевірила повідомлення в кабінеті перш ніж писати на Мінфін! І на питання, чому до рахунку застосовують тарифи другої колонки, а не першої - пояснити оператор не зміг…
21 января 2021, 15:09
Ну так вы наши первый изьян. Хорошо. Но в тоже время банк вам ответить как они любят что все размещено на официальном сайте.)
21 января 2021, 14:50
Lesika1, почему не смог объяснить. Вот Вам описали ответ на Ваш вопрос сотрудник 🏦, который пишет комментарии от имени клиента в защиту Банка…

Курс валют в Ощадбанке

Курс валют в Ощадбанке