Зняття власних коштів

roman80n 30 декабря 2020, 4:13
Стикнувся з дуже цікавою ситуацією, яка може бути мабуть тільки в ощадбанку (заднім числом та маленькими буквами десь собі на сайті пишуть правила). При завершенні депозиту зняв кошти і не глянув одразу в квитанцію. А там виявилася комісія за зняття своїх же коштів, яких я рік назад поставив на депозит. Як потім мені пояснили, що якщо я буду знімати, свої власні кошти більші ніж 2 рази на місяць, то потрібно платити 1%+5 грн. Чому про це ніхто не попередив, не розумію… Одна справа, коли знімати 100 грн, а друга, коли 100тис. грн. Я не маю слів. НЕ РЕКОМЕНДУЮ МАТИ З ОЩАДБАНКОМ СПРАВУ
OschadbankUA 30 декабря 2020, 9:19
Доброго дня.
Дійсно, існує ліміт на зняття готівки через банкомат. Ліміт залежить від типу карти та тарифного пакету по якому її було відкрито. В межах даного ліміту кошти можна зняти без утримання додаткової комісії, якщо ж клієнт знімає більше, утримується комісія 1% від суми + 5 грн за кожну операцію. Окрім банкоматів клієнт має змогу отримати кошти в касі банку, де двічі на місяць можна отримати кошти без утримання додаткової комісії і без обмежень по сумі.

roman80n
roman80n
30 декабря 2020, 10:08
Я дуже радий за ваш банк. Але так не робиться… При знятті касир мав би повідомити мені про додаткову комісію, а не просто зняти і сказати я нічого не знаю… Між іншим комісія вийшла майже така сама, як процентна ставка в ощадбанку при розміщенні депозиту на 1 рік. Раз така історія, я ще додам про дуже незручний додаток ощад24 і ще комісія за смс інформування 7 грн. кожного місяця і якщо вам потрібно виписати доручення на депозит на когось з родичів, будь-ласка, заплатіть додатково 100 грн (в нормальних банках я такого не зустрічав). І ще, будь-ласка, поставте в касах якісь планшети, щоб люди бачили, яку комісію банк бере, а не по факту прозрівали від того всього. Дякую

Курс валют в Ощадбанке

Курс валют в Ощадбанке