жалоба

rjdfkm 3 августа 2020, 14:06
10.07.20року я зробила заявку і заповнила анкету на отримання карти МОРЕ. 22,07,20 прийшло повідомлення що карта мене чекає у відділенні банку, я звернулася до свого відділеня, там мене чемно прийняли і видали карту на руки, там же мене підключили через телеграмм до чат-бота, після заказу звінка мені перезвонив мененжер і сказав що да карта дійсна і кошти в суммі 15000 мені прийдуть в термін до двух днів. І на цьому приємні новини закінчилися. через деякий час я хотіла скористатися кредитними коштами, але на карті у мене був великий 0. але 25.07 на вайбер прийшло полвідомленя що карта активна і всі її можливості -до моїх послуг, але там знову був великий 0. 31,07 і 2,08 через чат-бот замовила функцію «перезвоніть мені» але знову відповіді я не почула і ніхто мені не телофонував.І тільки сьогодні, коли я розірвала угоду, заглянувши до свого відділення, мені прийло повідомлення у вайбер, що мені відмовлено у кредиті. СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА — ЧОМУ ТАКЕ НЕПОДОБСТВО І БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПРОЦВІТАЄ У ВАШОМУ БАНКУ?
OschadbankUA 3 августа 2020, 17:51
Доброго дня.
Шкодуємо, що сталася така ситуація. При розгляді крединої заявки враховуються різні фактори: співвідношення доходів до витрат, залишок прожиткового мінімума, наявність інших кредитів, відсутність негативної кредитної історії і т.д. Ми перевіримо дану інформацію для уникнення подібних випадків в майбутньому.

Курс валют в Ощадбанке

Курс валют в Ощадбанке