Перевипуск електронного пенсійного посвідчення

volodimir1955 28 февраля 2020, 16:09
У травні 2016 року я і моя дружина отримали електронні пенсійні посвідчення перебуваючи у той час у Львові. У вересні 2017 року ми переїхали у Київську область Бородянський район с.м.т. Клавдієвє — Тарасове, де нам вручили нові картки Ощадбанку. Але про електронні картки повідомили, що треба підіждати поки закінчиться термін їх дії. У вересні 2019 року ми знову звернулися до Ощадбанку у Бородянці №10026\0790 (ул.Семашко,2-а). Нам було сказано надіслати листа до Львова та закрити там рахунок. Ми це зробили. Пройшов місяць. Ми знову прийшли до Ощадбанку. Там нічого не змогли нам відповісти. Дзвінок на гарячу лінію повідомив те, що ми не повинні були надсилати листа до Львова, бо це повинен був зробити Ощадбанк. Ми повернулися до Ощадбанку і вимусили співробітників надрукувати ще такого листа про закриття рахунку. 23 грудня 2019 року з Ощадбанку прийшла СМС, що картка-електронне пенсійне посвідчення буде перевипущено. 6 лютого мені подзвонили зі Львова з Ощадбанку і повідомили про виготовлення електронної пенсійної картки. Я роз'яснив по телефону обставини. 27 лютого прийшла СМС, що електронне пенсійне посвідчення прийшло до відділення Ощадбанку. Дзвінок до Ощадбанку у Бородянці виявив, що посвідчення там нема. Де воно?
28 февраля 2020, 16:59
Доброго дня! Ситуацію перевіримо та з вами зв`яжемось.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Перевипуск електронного пенсійного посвідчення