Декілька років шлють смс-ки якоїсь іншої людини про борг

Customer88 24 февраля 2020, 15:26
Декілька років присилають смс про те, що я користуюся кредитною лінією (насправді, я не є їх клієнтом і при зверненні на гарячу лінію мене називають ім'ям якоїсь інакшої людини). Я звертався до них близько 8 разів з проханням видалити мій номер і не присилати своїх смс. Я не є клієнтом банку, я ходив з паспортом у відділення Ощаду і мені підтвердили. що я не є їх клієнтом. Оператори постійно запевняють, що проблема буде вирішена протягом 30-ти днів, але нічого не міняється. Працівники банку сказали, що це просто хтось випадково додав мій номер у базу даних і поки та людина сама не прийде у банк, щоб виправити помилку, то вони нічого не зможуть зробити. Ощадбанк прямо порушує закон України і, мабуть, доведеться звертатися до суду.
24 февраля 2020, 18:25
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності. Будь ласка, напишіть нам до особистих повідомлень ваше ПІБ та контактний номер, на якиф находять смс повідомлення, ситуацію перевіримо.

24 февраля 2020, 15:58
У большинства укрбанков случайное включение чужих телефонных номеров в клиентскую базу банка происходит без всякого подтверждения и автоматически максимум за одну минуту, а вот для исключения телефонного номера из базы необходимо письменное обращение минимум на имя председателя правления и ждать не менее 30 календарных дней.
24 февраля 2020, 16:06
Тобто це треба лист на їх юридичну адресу писати?
corsww
corsww
24 февраля 2020, 17:49
Да забейте вы да и все. И охота вам время терять? Таких откровенно идиотских компаний как Ощад в стране десятки. И если кто то из них будет вам присылать свои смс то вам работать и жить некогда будет. Будете бегать по их филиалах. И писать заявления на их имена их руководителей.
25 февраля 2020, 10:32
Дякую за пораду:) Просто ще раз переконався, що з державними банками краще справи не мати.
19036256
19036256
26 февраля 2020, 1:18
Очень удобно банку,человек взявший кредит спокойно живёт,а нервы СМС-сками напрягают постороннему человеку?А свой  долг не нужно искать?

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Декілька років шлють смс-ки якоїсь іншої людини про борг