Крик душі !!!

tgyk 1 марта 2012, 22:59
Велике прохання від працівників Дніпровського відділення 7989 АТ «Ощадбанк» України в м. Києві. У зв«язку із реорганізацією району замініть, будьласка, керуючу Грабовську Любов Олексіївну на більш досвідченого, толерантного, неконфліктного, розумного керівника. Завдяки їй звільняються молоді працівники. Вона створює не сприятливі, тяжкі моральні умови. Ніколи нікого не розуміє. Не відмовте, будьласка, нам у проханні. Дуже сподіваємося на вашу допомогу. З повагою працівники Дніпровського відділення Ощадбанку.

spock
spock
19 марта 2012, 19:26
Я полностью поддерживаю
Bilous50
Bilous50
21 марта 2012, 6:39
Шановні, це не крик душі а крик людини котра не може знайти себе у цьму житті, я досить добре її знаю. Грабовська Л.О. досвідчений керівние, чуйна людина і не цій людині давати їй оцінку. Я пропрацюва в Ощадбанку тривалій час, мав певні «Обіди» коли звільнився, ОДАНК ХОЧУ ЗАПЕВНИТИ, ЩО ТЕТЯНКА ПІД ВПЛИВОМ ПІДЛИХ ЛЮДЕЙ ЦЕ НАПИСАЛА. Відаовім всім хто підпишеться дійсним імям.
OB7989
OB7989
21 марта 2012, 15:45
Працівники обурені щодо викладеної інформації Савчук Тетяною 01.03.2012 року.
Савчук Тетяна не є членом трудового колективу (звільнилась за власним бажанням у травні 2011 року) тому вона не має морального права виступати від імені всього трудового колективу та давати оцінку діловим і людським якостям будь – кому.
Колектив Філії – Дніпровського відділення №7989 АТ «Ощадбанк», категорично не погоджуючись з власною думкою Савчук Тетяни, надає цей коментар з запізненням маючи надію, що Савчук Тетяна принесе вибачення за неправдиву інформацію, але цього не сталося…
Після спілкування з нею, замінила логін на tgyk.