Кредит

vikapodyk 25 сентября 2018, 19:25
Влаштувалась на нову роботу і сказали відкрити рахунок у вашому банку.Коли я прийшла мені сказали що крім картки для зарплати вони мені ОБОВ'ЯЗКОВО повинні дати і кредитну картку з сумою у 5 тис.грн на ній.Як би я не відмовлялась мені сказали що без цього ніяк. Коли я прийшла забирати ці картки, мене попередили, що я повинна поставити ліміт, аби шахраї не зняли з цієї кредитної картки гроші. Чи можу я прийти у банк і відмовитись від цієї картки чи взагалі анулювати її? І якщо така, що мені робити, якщо співробітники банку відмовляться?
26 сентября 2018, 10:01
Доброго дня. Кредитна картка може виступати просто додатковим резервом коштів, до якого можна звернутися у випадку крайньої необхідності. Зазначимо, що карта є безкоштовною, а просто за наявність кредитних коштів комісій не передбачено. Для закриття цієї картки Ви можете звернутися в обслуговуюче відділення банку.

25 сентября 2018, 19:30
После получения зарплатной и кредитной карты, пишите заявление на установление нулевого кредитного лимита и затем подаёте заявление на аннулирование карты и закрытие соответствующего банковского счёта.
Не забывая уточнить отсутствие смс-информирования по кредитной карте и почти обязательной страховки.

StarFighter27
StarFighter27
26 сентября 2018, 20:37
Для зарплатного проекта достаточно лишь карточки, но кредит к ней не обязателен. Работников заставляют это делать, так как ставят сумашедшие планы по кредитам и страховкам. Бывали случаи, когда отказывали в выдаче карты, пока не оформишь кредит.

Схема такая — сначала пишите заявление на установление кредитного лимит, потом потребуйте заяву об отказе. Обязательно сделайте в 2- экземплярах, иначе будете выглядеть «егором».