Телефонні шахраї проводять злочинні операції тільки через «Ощадбанк»

kiborg ua 11 декабря 2017, 18:09
Телефонні шахраї під видом адмін. працівників Києва зателефонували на мій мобільний телефон і повідомили, що вони повертають кошти за неякісний пристрій «BODY ENERGI» вартістю 5000 грн. Натомість нам потрібно було сплатити спочатку 420 грн для переказу, потім вимагали застрахувати на суму 980 грн Їхній переказ і переказати кошти тільки через Ощадбанк на карточку № 5167491017692020 на імя Сокол А.Д. ми перерахували на цю карточку кошти.Вони постійно змінювали телефони (0639614698, 0958030536,0638156369,0638472534) представляючись різними прізвищами під видом різних працівників то казначейства, то працівників Ощадбанка. Зрозумівши що ми маємо справу зі злодіями, ми звернулися на гарячу лінію Ощадбанку,і повідомили для блокування вище вказаної картки. Сьогодні шахраї подзвонили знову та повідомили, що потрібно сплатити 4 податки на суму 1011 грн на каточку № 5167491018199892 на імя Трейвус Денис Валерійович ми надали інформацію на гарячу лінію Ощадбанку. Працівники гарячої лінії Ощадбанку повідомили, що картки будуть заблоковані на протязі 10 днів, а потім будуть розблоковані, і ніяких дій проти шахраїв банк не проводить.Порадили звернутися до поліції.Працівники поліції мені повідомили, що банк не надає потрібної інформації,і тим приховує всіх шахраїв і злодіїв.Дуже образливо, що ми не захищенні, а наживаються на нашій довірі аферисти.І складається враження, що Ощадбанк співпрацює з різними злодіями.
12 декабря 2017, 9:28
Процедура расследования мошеннических операций находится в компетенции правоохранительных органов. Банк активно сотрудничает с ними по вопросам расследования в пределах своих возможностей и ЗУ.
В данном случае, как Вам сообщили в контакт-центре, необходимо обязательно обратиться в правоохранительные органы, и написать заявление.
Минфин
Ответ администратора
11 декабря 2017, 19:12
Шановні користувачі, зверніть увагу на http://minfin.com.ua/company/oschadbank/hotline/100049/.
Про всі підозрілі звернення до Вас у приватних повідомленнях на сайті прохання писати листа до http://minfin.com.ua/users/moderator, вказуючи логін, з якого надходять такі запити, для їх перевірки та блокування.
Прохання не повідомляти нікому в особистих повідомленнях свої номери телефонів, паспортні дані, повну дату народження і номер картки.

adast adast
adast adast
11 декабря 2017, 19:08
«що Ощадбанк співпрацює з різними злодіями.»

у меня уже давно такое впечатление! мне вообще кажется, что С/Б банка этим занимается!
11 декабря 2017, 20:38
Прикольно у вас выходит — кто к вам дозвониться — тому вы сразу деньги шлёте,
только вот при чём тут Ощадбанк.

Ведь деньги вы перечисляете добровольно исходя из разговоров по телефону.
13 декабря 2017, 12:12
Дійсно цікаво — Вам позвонили, і повідомили що Вам повертають гроші, але насправді все навпаки і з якось дива Ви пересилаєте самостійно гроші шахраям…
Коли вже люди будуть трошки думати, що вони роблять?..
13 декабря 2017, 12:23
«з якось дива Ви пересилаєте самостійно гроші шахраям»

Чтобы потом на форумах обвинять Ощадбанк в мошенничестве — ведь других разумных объяснений действий ТС не существует.
13 декабря 2017, 22:20
Якщо людська довіра повертається таким боком, то певно й самі винні. Але ж повинен бути захист громадян, а не покривання злодійських схем. Для відкриття рахунку банк бере паспортні данні клієнта та повинен співпрацювати з розкриттям справи(блокувати рахунки негідників і змусити їх повертати вкрадені кошти), а в нашому випадку заблокували їх рахунки на 10 днів, потім розблокуєте.Це замкнене коло, зелене світло для шахраїв.Ми зверталися до поліції, писали заяву, на що нам відповіли працівники поліції, що банк з ними співпрацювати не бажає. Працівники поліції показали купу подібних не розкритих справ, хоча справи доходили до Києва, але інформації Ощадбанк не надавав. Я оприлюднив цю ситуацію щоб застерегти українців від подібних шахраїв.Земного суду їм можливо уникнути, але не божого.
6 января 2018, 21:27
kiborg ua
«повинен співпрацювати з розкриттям справи(блокувати рахунки негідників і змусити їх повертати вкрадені кошти)»

Забыли уточнить существенную деталь — по решению суда, вступившему в законную силу
и конечно в других случаях, перечисленных в законах и кодексах Украины.

Но никак не по публикации на интернет-форуме клиента банка да ещё и под никнеймом.
14 декабря 2017, 13:05
На яких підставах банк має блокувати рахунки «шахраїв»? Лише по дзвінку третьої особи? Вибачте, але це не підстава для банку. Погодьтесь, що будь-яка особа не має права надавати до банку заяви щодо блокування/списання коштів з рахунків інших осіб. Для цього існують правоохоронні органи. А от вже хто з ким і як співпрацює — це вже інша справа, нажаль…

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Телефонні шахраї проводять злочинні операції тільки через «Ощадбанк»