Людяність понад усе

gubarieva 20 сентября 2017, 20:42
Як мешканець м.Покровська я часто користуюся послугами ТВБВ №10004/218 «Ощадбанк».
Кожного разу, коли я бачу велике скупчення людей в приміщенні банку і біля нього, хочеться порівняти цей натовп з бурхливою горною річкою. Здається, що цей потік зараз тебе підхопить і понесе невідомо куди. Минає деякий час і все заспокоюється, кожен отримує, що йому належить. Незважаючи на те, що за склом, яке поділяє людей на клієнтів і обслуговуючий персонал, сидять молоденьки симпатичні дівчата, це не заважає їм спокійно, професіонально і швидко обслуговувати клієнтів. Досвідчені, витримані, завжди готові прийти на допомогу — основні якості працівників цього відділення. Від всього сердця дякую Вам за Вашу роботу. Здоров«я Вам, витримки і. гідної зарабітної плати.
Анатолій К.
21 сентября 2017, 9:46
Доброго дня. Дякуємо Вам за відгук і сподіваємося на довгу співпрацю.

DCLXVI
DCLXVI
20 сентября 2017, 21:23
А в стихах было бы лучше.
VladimirGold
VladimirGold
20 сентября 2017, 22:34
Анатолий К., пишущий под псевдонимом «gubarieva», как минимум вызывает подозрения.
иванов Ivanov
иванов Ivanov
24 сентября 2017, 9:31
Мені інше цікаве. Що дана особа пише що він є мешканцем Покровська Донецької області, при цьому на подив пише Українською мовою!!! якесь дивне явище, живе на Донбасі, а пише не «рідною» мовою!!!