Хамство.

nadiya1978 3 марта 2017, 10:37
Я давно користуюся карточками Приватбанку і ніколи проблем не було. Той жах, свідком якого я була в Ощадбанку, відкинув мені бажання робити карточку. Людей з карточками відправляли з каси в банкомат, банкомат один на все місто і частенько поламаний. Пізніше поросячим вереском мені пояснювали, що такого в них не було, а як було, то можна знімати в чужих банкоматах, або читати закони і захищати своі права. Про комісію мовчали. В кого закінчився термін діі картки, в касі грошей не дадуть з рахунку. Ніколи подібних проблем не виникалов Приватбанку. Я чекаю, коли закінчаться виплати і, нарешті я перестану користуватися послугами того хамовитого банку.
3 марта 2017, 15:22
Добрий день. Приношу вибачення від імені Банку. Будь ласка, напишіть адресу відділення, контактний номер телфону та ПІБ для зв'язку.

4 марта 2017, 17:40
Ощадбанк відділення №10013/0288 — банк, Львівська обл., Яворівський р-н, Новояворівськ, вул. Степана Бандери, 2
4 марта 2017, 17:45
Сьогодні хотіла зняти з рахунку гроші в касі. Відстояла чергу в відділі обслуговування фізичних осіб. Коли підійшла моя черга, мені повідомили, що працівники лікарні обслуговуються без черги, мій паспорт і рахунок відклали в бік, і я, напевно, мала стати вкінці черги. Грошей я сьогодні не отримала.
ЧОМУ?