відділення суворого режиму

kovach1967 kovach1967
28 сентября 2016, 21:54
Я вже кілька років є постійним клієнтом Ощадбанку, бо получаю там пенсію. У Виноградові в центральному відділенні поміняли начальницю і набрали нових молодих працівників, чесно Вам скажу я тепер получаю задоволення від кожного відвідування цієі установи. Настільки професійно і якісно дівчата обслуговують всіх клієнтів, завжди з посмішками мене зустрічають, а ці привітання вітаємо в Ощадбанку зразу піднімають настрій.Слава Богу, що нарешті державний банк вийшов на новий рівень, бо в той «советский союз», що був до цього у мене не було бажання заходити. Но є великий мінус у цьому- це мужик що там працює, Віктор Михайлович він просто як жандарм стоіть над дівчатами, дивиться за кожним рухом.в Цьому місяці дівчину касирку довів до сліз просто при клієнтах, він так на неі кричав і принижував, що ми клієнти вже іі захищали. Як дівчата можуть посміхатися клієнтам, якщо таке «нещастя» завжди псує настрій і виводить з себе. Знаєте мені, як клієнту буде дуже шкода якщо ці молоді дівчата не витримають цього «суворого режиму» диктатора, та звільняться. Я колишній військовий але навіть у нас в частині не було такого пресінгу який зараз переживають працівниці відділення.Чому Ужгородське, Киівське керівництво не захищає своіх працівників від нездоровоі атмосфери в колективі… Сподіваюся, що до думки клієнта прислухаються, тому що дівчатам напевно немає кому поскаржитися, якщо він собі дозволяє так з ними поводитися навіть в присутності клієнтів.
Ощадбанк
29 сентября 2016, 10:30
Добрий день. Дякую за інформацію. Будь ласка, напишіть мені в особисті повідомлення Ваш контактний номер телефону і адресу відділення.

manson
manson
29 сентября 2016, 0:50
Дмитрий, Киев
В каком отделении работаете?