Оформлення Картки киянина

craneua craneua
2 сентября 2016, 22:05
без оценки
Написав на Facebook, але там ніхто нікому не відповідає, може тут є живі представники банку… Два місяці тому назад пішов в відділення №10026/0126 Ощадбанку з питання переоформлення «Картки киянина», відмовили мотивуючи тим що не зареєстрований на переоформлення на сайті Ощадбанку. Місяць назад через сайт Ощадбанку замовив перевипуск «Картки киянина» і отримав слідуюче повідомлення: «Запрошуємо Вас отримати перевипущену Вам Картку Киянина 02.09.2016 о 14:15:00 до установи АТ «Ощадбанк» за адресою: пр-кт Перемоги, 75/2». Сьогодні у вказаний час був в цьому відділенні, підписав «Заяву про приєднання до Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб...», самого договору банк не надає, підписуємо тільки Додаток № 8, здорово так, ні одного слова про «Карточку киянина» в цьому документі не має, є відкриття поточного рахунку та видача картки MasterCard Debet Kiev Card через місяць… отакої, а як же слова Головного банку про отримання 02.09, і як же бонусна програма « Ощадбанк презентує бонусну програму для користувачів Карток киянина Visa www.oschadbank.ua/ua/press-service/news/4332942/», а видають MasterCard. На відповідь представників публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» (останні 7 слів взяті з їхньої Заяви) не надіюсь, так як в Facebook вони нікому не відповідають, а тільки розхвалюють себе, краще б це робили клієнти…
Ответ банка
Ощадбанк
5 сентября 2016, 12:49
Доброго дня. Приносимо вибачення за незручності!
На сайті є можливість замовлення картки Киянина для клієнтів банку Хрещатик. Якщо Ви не були клієнтом Хрещитику, то подаєате в назначену дату документи і Вам замовляють нову ПК. Договір комплексного банківського обслуговування Ви можете отримати у відділенні. Картка Киянина видається на основі двох платіжних систем, але наразі заготовки по VISA закінчились. Ви можете написати на офіційній сторінці Ощадбанку у Фейсбуці — Вам нададуть відповідь.

Комментарии (2)

+
0
Kateruna50
Kateruna50
28 марта 2017, 22:33
#
А мені банк відмовляє переоформити картку киянина, мотивація-я не громадянка України… Вони порушують конституцію країни… Резиден країни має такі​ права як і громадяни країни...І що робити?
+
0
Kateruna50
Kateruna50
31 марта 2017, 22:01
#
Мені так і не відповідають…

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться