Затримка платежів уже 3 місяці

konsittel 24 января 2015, 17:34
Фізичні особи перерахували гроші за послуги нашій юридичній особі через ПАТ КБ «Надра» у жовтні-листопаді-грудні 2014 року, а кошти на рахунок підприємства так і не поступили. У нас на руках 32 копії квитанцій про перерахування коштів на загальну суму близько 10 тис. грн. Зверталися (директор підприємства особисто) у Львівське регіональне відділення з листом-проханням вирішити питання про зарахування коштів (додали до листа всі копії квитанцій), зареєстрували лист ще 24 грудня 2014 року, відповіді так і не отримали, ні усної, ні письмової. Найбільше платежів затримано у Жовківському відділенні банку 1325, керівник відділення, до якого неодноразово зверталися наші працівники не в стані вирішити проблему.

Куди нам ще стукати і куди писати, щоб отримати чітку відповідь на питання: «Коли підприємство зможе отримати свої кошти?»
Надра
26 января 2015, 14:44
Добрий день. Ми працюємо над врегулюванням ситуації. Дякуємо за звернення.

konsittel
konsittel
28 января 2015, 5:54
Доброго дня! Це чудово, що ви працюєте над врегулюванням ситуаціі, але нам хочеться конкретноі відповіді щодо часу. Справа в тому, що ми мале підприємстао з оборотом 15-20 тис. в місяць і затримка цих платежів не дозволяє нам повноцінно працювати, виплатити заробітну плату працівникам у повному обсязі. Ми зараз змушені призупинити діяльність, оскільки не можемо закупити необхідні матеріали для роботи.
Підприємство не може чекати ще кілька місяців на владнання ситуаціі, тому ми змушені будем пробувати владнати ситуацію через Нацбанк, або припинити свою діяльність.

Главная / Банки Украины 🏦 / Надра 💰 / Отзывы о Банке Надра 📝 / Затримка платежів уже 3 місяці