Кошти заблоковані на перевірку

IhorLevin 23 августа 2023, 17:29
Ситуація наступна: мамі знадобилась значна сума на лікування. Я переказую ці кошти на карту Монобанку мами, мама користується грошима. В якийсь момент рахунок мами блокується із вимогою надати підтвердження походження грошей. Очевидно, що людині під крапельницею важко надати інформацію про походження грошей, які їй перерахував син. Колл-центр ні з першої, ні з другої спроби не дав конкретної та вичерпної інформації про те, які ж саме документи моя мама має надати про походження грошей, котрій я заробив і їй переказав.
В ході спілкування мами із підтримокою я надав свій контракт, виписки з рахунку ФОП, оператор після цього додатково попросив податкову декларацію (!), квитанції від податкової, свідоцтво про народження (тут питань немає, все зрозуміло). Всі зазначені документи я вимушений був надати, щоб забезпечити мамі доступ до грошей на її рахунку.
Тут у мене виникає кілька питань:
— вам точно треба знати, чи плачу я податки, для прийняття рішення про розблокування рахунку моєї мами?
— чому ви вимагаєте документи 3-ої особи у клієнта свого банку для розблокування його рахунку?
— чому походження моїх грошей має доводити мама, а не я? Це, як мінімум, було б логічно.
— які ще документи вимагатиме підтримка і як довго буде прийматись рішення? А гроші потрібні вже зараз. Боюсь, це ще не кінець історії.
Скажу як є, принципово не буду користуватись вашим сервісом, бо досвід спілкування із підтримкою перекреслив позитивний досвід користування застосунком.
monobank
23 августа 2023, 18:31
Шкода, що у вас склалася така думка
Повірте, ми самі не любимо бюрократію, при цьому на вимогу НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам
Ми просимо у власника картки надати документи, список яких формується індивідуально
Колеги надали вашій мамі зворотний зв'язок за результатами перевірки

23 августа 2023, 18:53
Проблема дійсно вирішилась, рахунок розблоковано.
Але фактично питання було не до переказу грошей з мого рахунку на рахунок мами, бо в такому випадку я б очікував, що транзакція між нашими рахунками не пройшла б. І тоді було б логічно вимагати від мене перелік документів, наведений вище.
Тому вважаю, що то непрофесіоналізм спеціалістів технічної підтримки. А від вас, в свою чергу, я так і не отримав конкретних відповідей на конкретні питання, а якщо їх немає, то варто було визнати свою помилку. Думаю, це так працює.
Jokets
Jokets
24 августа 2023, 23:38
Чому ви самі не заплатили просто за лікування і все?
28 августа 2023, 13:51
Це взагалі неважливо і ніяк не пояснює хамське ставлення банку до своїх клієнтів.
Pumbovik
Pumbovik
25 августа 2023, 7:59
Со счетов ФОП 2600… на личные счета физлиц 2620… нельзя переводить деньги без трудового договора (только на свою карту, счет) Иначе это обнал средств и впервую очередь налоговая оштрафует фоп. Значит вы переводили значительные суммы и периодично, поэтому их заморозили.
28 августа 2023, 13:48
Звісно, це не був переказ з ФОП рахунку, гроші йшли з моєї чорної карти моно.
Danilich
Danilich
25 августа 2023, 16:05
Выводите все деньги и разрывайте с ними договор обслуживания. В нормальном банке фопов любят и лелеют, а не вытирают об них ноги. За исключением контор типа привата и монобанка

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Кошти заблоковані на перевірку