Валютный депозит не отдают

Madgray 23 ноября 2022, 20:55
Не отдают валюту. Харьков. Через, А банк уже 2 заявки отменили, назначили новую на следующей неделе, но чувствую тоже прокинут. Первый раз открыл депозит в этом банке и уже пожалел. Категорически не рекомендую с ними работать в области депозитов
monobank
monobankua 24 ноября 2022, 13:19
Нам дуже шкода, що склалась така ситуація.
Ми намагаємося зробити все можливе, щоб процес отримання валюти не викликав у клієнтів труднощів, однак війна вносить свої корективи.
Колеги зробили нове замовлення в банк партнер для отримання валюти, зв'яжемося з вами як буде інформація

24 ноября 2022, 0:13
Страждання мамчіних валютних спекулянтів такі втішні…
Хто вам заважає отримати депозит на картку через мить після того як його термін дойде кінця?
Алі ні, спекулянти хочуть отримати готівку, віднести в обмінник, здати за завищеним курсом і покласти знову на депозит.
Madgray
Madgray
24 ноября 2022, 16:40
Базар-вокзал інтернетних тролів. Мені зараз потрібна гривня, але я не хочу отримати її по курсу 36. Є факт порушення договору, і я про це написав. Монобанк договір не виконав!!! Мене цілком влаштує навіть по курсу купівлі абанку, 39.5, але вам головне ляпнути щось.
24 ноября 2022, 16:43
Та вас таких попід відделеннями зграї ходять і у всих спільна проблема — скоріше вхопити готівковий долар та віднести до обмінника. Валютні інвестори воєнного часу, не тролити таке — неможливо фізично =)
28 ноября 2022, 23:02
Банк сам запропонував такий вид депозиту, хай скасовують і не буде проблем. Клієнт не прийшов з автоматом в руках і не вимагає саме такий депо з купівлею валюти по вигідному курсу. Ще раз — Банк сам запропонував, тим більше, що клієнт трохи ризикує, коли в банку введуть тимчасову адміністрацію, то віддадуть гривнею по курсу НБУ і може бути мінус
29 ноября 2022, 8:48
Так банк вам не відмовляє, ходіть по валюту до скону. Ніяких питань.
А пісенька про тимчасову адміністрацію та ваші вологі фантазії ображених дівок.
29 ноября 2022, 17:29
В договорі не написано, що треба ходити до скону. Судячи з написаного ображені це якраз ви. Заздрите.
29 ноября 2022, 22:40
Та я тут як на стендап ходжу, почитати співвідчизників, що відкрили для себе спекуляції. Кожный другий — олігарх, крутить 2−3 тісячі доларів та вчить жити =)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Валютный депозит не отдают