ФГВФО: штрафні санкції до позичальників пат «банк михайлівський», право вимоги за договорами яких було відступлено на користь тов «фк «плеяда», не застосовуватимуться

Minfin Minfin
8 июля 2016, 5:42
без оценки
ФГВФО прийнято рішення не застосовувати штрафні санкції за несвоєчасну сплату заборгованості до позичальників «Банк Михайлівський», право вимоги за договорами яких було відступлено на користь ТОВ «ФК «Плеяда». Відповідне рішення учора ухвалила виконавча дирекція Фонду. Документ набрав чинності з моменту прийняття.

Підставою для цього стало настання обставин непереборної сили: попри те, що ПАТ «Банк Михайлівський» на сьогодні залишається єдиним дійсним кредитодавцем за укладеними раніше договорами, ТОВ «ФК «Плеяда» та ТОВ «ФК «Фагор» продовжують безпідставно вимагати від позичальників банку оплачувати кредити за їхніми реквізитами. Не зважаючи на те, що договір факторингу, відповідно до якого банком відступлено права вимоги за кредитними договорами на суму понад 680 млн грн, було визнано нікчемним ще 30 травня, на початку червня ухвалою Окружного адміністративного суду ПАТ «Банк Михайлівський» було заборонено вчиняти будь-які дії щодо прийняття платежів у погашення кредитів. Зважаючи на це, та з метою зменшення моральної напруги серед позичальників ПАТ «Банк Михайлівський», Фондом було прийнято рішення не нараховувати штрафи та пені за прострочення платежів за кредитами до дня набрання чинності судових рішень з даного питання.

Фонд наголошує: станом на сьогодні не існує жодного рішення суду, яким би було встановлено дійсність Договору факторингу №1905 від 19.05.2016 та яке б підтвердило факт того, що ТОВ «ФК «Плеяда» чи ТОВ «ФК «Фагор» правомірно набули право вимоги за кредитними договорами ПАТ «Банк Михайлівський».

Ухвали суду у формі забезпечення позову не встановлюють дійсність зазначеного Договору факторингу.

При сплаті коштів на користь ТОВ «ФК «Фагор» погашення кредитної заборгованості не відбувається.

Комментарии (2)

+
+8
Эрик Хартман
Эрик Хартман
8 июля 2016, 21:32
Brandenburg an der Havel
#
Сие есть благая весть, паки… паки… блаженны нищие духом ибо их есть царствие небесное.
+
0
DS25
DS25
9 июля 2016, 22:54
Нейс22
#
При сплаті коштів на користь ТОВ «ФК «Фагор» погашення кредитної заборгованості не відбувається.
Звичайно не відбувається! Всі бабулети по мірі надходження тримтячими ручками, ділять порівну.Ввечері зкидуються і понеслась!
-Мне водку ту, нет лучше эту!, налейте бармен Амаретто!:-)

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться