Что должно быть дальше с банком

Vera Voronina 15 июня 2016, 13:22
ПО аналогии с Хрещатиком:
05 квітня 2016 р ввели ВА, потом продлили на месяц, 3 июня объявили о ликвидации и 9 июня начали выплачивать всем.
Значит всем надо ждать начала выплат по Михе не ранее 25 июля?

«У зв’язку з прийняттям виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі — Фонд) рішення від 03 червня 2016 року № 913 «Про початок процедури ліквідації ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК» та делегування повноважень ліквідатора банку», Фонд з 09 червня 2016 року розпочинає виплати коштів вкладникам даного банку.»
… Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.
www.fg.gov.ua/not-paying/liquidation/165-pat-kb-khreshchatyk/4580-fond-harantuvannia-vkladiv-fizychnykh-osib-rozpochynaie-vyplaty-koshtiv-vkladnykam-pat-kb-khreshchatyk

1954 P
1954 P
15 июня 2016, 13:33
В хронологии событий по банк Крещитик Вы пропустили дату начала выплат- 18.05.16г. www.fg.gov.ua/not-paying/liquidation/165-pat-kb-khreshchatyk/4302-pat-kb-khreshchatyk-zdiysnyuye-vyplaty-vkladnykam-za-dohovoramy-bankivskoho-vkladu-strok-diyi-yakykh-zakinchyvsya-do-04-travnya-vklyuchno
Vera Voronina
Vera Voronina
15 июня 2016, 13:57
Спасибо,
как понимаю- 18.05 они начали выплачивать не всем, а только с текущих счетов и с закончившихся депозитов?
А мне интересно начало выплат всем, потому что депозит закончится должен был осенью 2016