Minfin 8 июня 2016, 23:30
ПРЕС-РЕЛІЗ
Договір факторингу №1905 від 19 травня 2016 року, укладений між ПАТ «Банк Михайлівський» та ТОВ «Фінансова Компанія «Плеяда» (код ЄДРПОУ 40210636), відповідно до якого банком відступлене право вимоги за кредитними договорами на суму 682,3 млн грн, 30 травня 2016 року був визнаний нікчемним.
Такі дії вчинені відповідно до ст. 38 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».
Наголошуємо, що відповідно до ст. 215 Цивільного Кодексу України, недійсним є правочин, якщо його недійсність встановлена Законом (нікчемний правочин). У цьому разі визнання такого правочину недійсним судом не вимагається.
На підставі вищенаведеного, єдиним дійсним кредитодавцем за укладеними раніше договорами є ПАТ «Банк Михалівський». Тому, погашення усіх кредитів, виданих ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», має здійснюватись на користь банку за такими реквізитами:
Отримувач: ПАТ«БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»
Рахунок: 29092038619024
МФО: 380935
ЄДРПОУ: 38619024
Призначення платежу: погашення заборгованості за кредитним договором №… від…. (ПІБ, ІПН).
Наголошуємо, що реквізити ТОВ Фінансова компанія «Фагор» – є недійсними для погашення заборгованості за кредитними договорами ПАТ «Банк Михайлівський».
Звертаємо увагу на те, що надання офіційних письмових довідок, у тому числі про суму заборгованості за кредитом, за підписом Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в ПАТ «Банк Михайлівський», на сьогодні здійснюється виключно в головному офісі «Банку Михайлівський» за адресою: м. Київ, пл. Спортивна, 1а.
Для отримання консультації з інших питань клієнти банку можуть звернутися у працюючі відділення «Банку Михайлівський». З їхнім переліком можна ознайомитись тут.

www.fg.gov.ua/not-paying/temporary/171-pat-bank-mykhaylivskyy/4598-fhvfo-dohovir-faktorynhu-mizh-bankom-mykhailivskyi-ta-finkompaniieiu-pleiada-vyznano-nikchemnym

Capone89
Capone89
9 июня 2016, 13:24
Стоит поинтересоваться у кого копия кредитного договора, у Фонда/Михайловского или у Фагора. У кого ее нет по факту — идет в лес.
DEMCHIKK
DEMCHIKK
9 июня 2016, 13:39
Фонд любит никчемничать )
9 июня 2016, 14:34
Окружний адміністартивний суд м. Києва ухвалою №826/8273/16 від 03.06.2016 заборонив ПАТ «Банк Михайлівський» приймати платежі по кредитному портфелю ТОВ «Фінансова компанія „Фагор“.
9 июня 2016, 15:04
Тогда скажите как заплатить на Фагор если банки не принимают на их счета платежи потому что деньги не доходят их негде не видно и возвратить не возможно.
9 июня 2016, 15:08
Реквізити є на сайті www.fagor.org.ua/.
Платити можна у відділеннях будь-якого банку України.
9 июня 2016, 15:54
Не платите фагору, это кидалово
9 июня 2016, 16:32
А суд постановив, що реквізити банку Михайлівський — це «кидалово»
www.fagor.org.ua/docs/rishennya_sudu.pdf
«ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 03.06.2016 у справі № 826/8273/16 Банку Михайлівський заборонено приймати платежі в погашення заборгованості за кредитними договорами, право вимоги за якими було відступлено на користь фінансових компаній»
9 июня 2016, 19:23
Боты Фагора атакуют…
Сударь, суд «ухвалив» что БМ пока не может претендовать на внесенные суммы, но БАнк Михайловский имеет право принимть эти суммы к погашения.

а уж потом суд решит, кто еще раз хочет кинуть людей… вы (Фагор/Полищук) или БМ
9 июня 2016, 15:11
Скажіть мені будь ласка як мені тоді оплатити щомісячний платіж в Фагор якщо банки на їх рахунки не приймають платежі, бо гроші до них не доходять їх не видно що вони зараховані і повернути їх не можливо.
9 июня 2016, 15:19
Надішліть будь ласка листа із Вашими контактними данними (ПІБ, ІПН та номер телефону) і суттю проблеми через форму на сайті, Вам зателефонує співробітник для консультації.
9 июня 2016, 20:38
Ничего не платите Фагору. Это мошенники. Потом эту же сумму прийдется БМ повторно платить
Эдуард Тройчуковски
Эдуард Тройчуковски
9 июня 2016, 16:32
Доброго дня, щомісячна плата за Вашим договором заходить наступного дня.
Платежі приймає ОТР та Platinum. В мене така інформація
9 июня 2016, 18:59
Як мені дізнатися якусь інформацію по кредиту від Фагора, якщо вони не відповідають. я цілий день телефоную на номер 0800750143 і ніхто не відповідає. І чому я повинна говорити свій ІПН.
9 июня 2016, 21:53
Потому что это шарашкина контора которая просто хочет кинуть очередной раз на деньги. Все кредиты платить в Банк Михи или вообще пока не платить.

Буду звонить из Фагора, Багора, Плеяды, отвечайте — «Я погасил кредит на счет в Банке Михайловский. Обращайтесь туда. Всего вам доброго и хорошего настроения»
10 июня 2016, 11:52
На сайті компанії є можливість уточнити інформацію, написавши листа на електронну адресу
www.fagor.org.ua/
10 июня 2016, 12:41
О еще один аккаунт компании мошенников.

а че через аккаунт эдика не зашел?
10 июня 2016, 12:59
Главное правда
10 июня 2016, 13:59
Я оплатила фагору 6.06 через приват. Платеж провели, квитанцию выдали. Сегодня тоже смс пришла про оплату уже большей суммы.
тел фагора не отвечает. вот еще тел барышни которая мне 4.06 звонила. (тоже сегодня трубку не берет:() 0632443342

на сайте фагора написала пока никто не ответил…
10 июня 2016, 14:03
А что они должны написать? Спасибо что подарили деньги?
Я на 100% они даже не знают платили вы или кто-то другой… просто бабло приходит на р/с и все… сколько успеют столько и украдут.

Я вас уверяю это компания мошенников и они исчезнут с вашими деньгами через 2-3 недели
10 июня 2016, 14:16
Я оплатила через приват 6.06 (квитанция есть) а сегодня пришла смс с большей суммой. на фагор не дозвониться, вот еще тел мне барышня 4.06 звонила с фагора 0632443342 (сегодня тоже трубку не берет:() на сайте фагора запрос оставила — пока не ответили… что делать пока непонятно…
10 июня 2016, 14:20
Мобильные телофоны с которых вам звонят — односторонние.
\звонят даже не с моббильного, а обычного стационарного телефона, а у вас светится что мобильный.

забудьте — вы их никогда не найдете…

Главная / Банки Украины 🏦 / Банк Михайловский 💰 / Отзывы о Михайловском 📝 / ФГВ О: ДОГОВІР ФАКТОРИНГУ МІЖ «БАНКОМ МИХАЙЛІВСЬКИЙ» ТА ФІНКОМПАНІЄЮ «ПЛЕЯДА» ВИЗНАНО НІКЧЕМНИМ