І знову погрози

tatka12345 tatka12345
29 марта 2016, 14:30
1
Я не знаю коли припиняться погрози. На сьогодні 7 дзвінків тільки мені, дзвінки моїм родичам не рахую вже. Прочитавши відгуки про михайлівський банк по ссилці
finsite.com.ua/banks/mihaylovskiy/comments
вже нічому не дивуюсь. Я так зрозуміла, що дзвінки з банку — це протизаконно, повинні приходити листи по заборгованності. Так що не вибачаючись буду посилати всіх на 3 букви.
Це відкритий моральний терор в незалежній країні. Хочу повідомити терористам, що нерви вже заспокоєні).
І на кінець — оце пишу, а по телевізору реклама — Михайлівський банк — легко взяти кредит і легко платити)) Скільки ще на гачок спіймається народу! Мабуть пора розширювати вашу контору по погрозах)
Ответ банка
Банк Михайловский
29 марта 2016, 14:46
Доброго дня!
Для того, щоб ми змогли зреагувати на Вашу скаргу, вдруге просимо Вас надати на електронну адресу PR@MBank.kiev.ua Ваші контактні дані: ПІБ та номер телефону. Без отримання ціїє інформації ми, на жаль, не можемо ідентифікувати Вас та розібратися у ситуації.
З повагою, Банк Михайлівський.

Комментарии (5)

+
0
tatka12345
tatka12345
29 марта 2016, 14:59
#
Класно, індетифікуйте мене і направляйте бандюків в гості( Я неклієнт вашого банку(
+
0
Pens
Pens
31 марта 2016, 2:59
Pens, Киев
#
С одной стороны вы правы, но с другой, как банк может повлиять на решение вашего вопроса не имея информации о вас? У вышибал банка тысячи, если не десятки тысяч таких номеров, по которым они «работают» ежедневно. Как банк может угадать кто вы такая, чтобы «попросить» того же Смирнова не терроризировать вас? Имхо, вы уже давно идентифицированы, учитывая, что как вы сами писали, идут звонки на домашний телефон. Да и подавая в суд, вам придется предоставить полную информацию о себе. Так что банк будет в курсе в любом случае, хотя, как писал выше, уверен, что все информация о вас, у них и так есть.
+
0
Олександр Гриценко
Олександр Гриценко
30 марта 2016, 9:15
Киев
#
А навіщо ви кредит брали, а тепер банк винен.
+
0
tatka12345
tatka12345
30 марта 2016, 11:09
#
Читайте уважно — я ніколи не брала кредити в цьому банку, брав далекий родич. Поручителем я також не була. Можете пройти по ссилочках, поки їх не забрали, та почитати що твориться в цьому банку
finsite.com.ua/banks/mihaylovskiy/comments
З деякими людьми мені вдалось зв'язатись — це просто повернення в 90-ті роки
+
+3
evgenkh
evgenkh
30 марта 2016, 16:27
Харьков
#
Скажите, пожалуйста, а брал ли ваш родич кредит в этом банке? Он вернул кредит? Давал ли он ваш номер телефона при оформлении кредита или банк ваш номер отыскал каким-то другим способом?

Из вашего отзыва я понял, что родич отдавать кредит не собирается, а отдуваться за него приходится вам. Я бы на вашем месте одолжил родичу денег, чтобы он рассчитался с кредитом, и звонки сразу же прекратятся.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться