Тупий банк

DymnuyMO DymnuyMO
21 января 2016, 20:26
без оценки
Прийшла смс від мтс, що можна оформити картку! Хотів взяти кредит 10тис на весілля! Недали, причин не назвали! Я не розумію як це зрозуміти, спочатку сказали, що дають! Потім по якомусь другому рішенню відмовили! Що це за бред!!! А наступного дня дружина пробувала! Таж сама історія! Може мені відмовили бо працюю сам на себе! Але дружина працює офіційно не перший рік! Нерозумію для чого брали номери телефонів, а нікому навіть не дзвонили.Короче, люди не ведіться на цей банк! Не рекомендую, нівякому випадку! Марна трата часу і нервів!!!
Ответ банка
Банк Михайловский
22 января 2016, 10:49
Доброго дня, DymnuyMO!
Банк Михайлівський активно кредитує населення, пропонуючи споживчі та готівкові кредити на різні потреби. Звертаємо Вашу увагу, що рішення про видачу кредиту приймається після ретельного вивчення всіх вимог банку до позичальника, в тому числі, до уваги беруться: кредитна історія, взаємовідносини з іншими банками, офіційне працевлаштування, вік та інші важливі фактори. При цьому, Банк залишає за собою право не оголошувати причину, по якій було відмовлено в кредиті.
Дякуємо за інтерес до послуг Банку.

Комментарии (3)

+
+19
Paradigm
Paradigm
22 января 2016, 10:11
#
А що Вам не зрозуміло? Не може банк одразу перевірити по скорингу всіх клієнтів. Вам прислали звичайну рекламу і по факту звернення приймають рішення про оформлення кредиту.
+
+31
finansist7
finansist7
22 января 2016, 11:25
finansist07, Kiev
#
Нравятся люди, которые не соображают весь этот борщ… сразу лезут в инет, чтоб написать непонятный отзыв)

Правильно написал посетитель форума Paradigm.
+
+11
Денис Денис
Денис Денис
3 февраля 2016, 23:50
Киев
#
Может не стоит жениться в кредит

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться