Доки все це буде продовжуватись?!!!!!

Ольга Мельник 21 ноября 2018, 17:43
Мала кредит у Михайлівському банку ( далі — Банк), ну як кредит — платіжну картку… І так далі… ну початок історії у всіх майже однаковий. Отже по суті… Приблизно півтора роки тому сплатила кошти (разом із нарахованими прострочками) до Банку, взяла довідку — все, як годиться, але фагорці не все не вгамуються і досі… Неодноразово пояснювала, що борг сплатила і т.д, але ж їм до лампочки. Зверталась до Банку, мовляв робіть з цим щось… вони кажуть звертатись в поліцію. В мене питання, якого біса, я маю вирішувати проблеми які створив Банк? Чому я мушу вислуховувати погрози і хамство від фагору, не маючи абсолютно ніяких боргів? Чому правоохоронні органини займаються цим питанням. Що взагалі за б ляха-муха відбувається?!!!
P.S
Сьогодні 21.11.2018 року під час розмови із працівником ФК Фагор Олександром Олександровичем, я запропонувала вирішити спір у судовому порядку, на що він мені відповів, що оскільки зараз має заборгованість складає 28 000 грн. їм ця сума не цікава, от коли буде 100 000 вони вже звернуться до суду))))

1954 P
1954 P
21 ноября 2018, 18:35
Чем больше с ними общаетесь, тем больше они на голову садятся. Полное игнорирование и будет Вам счастье.
mary27
mary27
21 ноября 2018, 19:39
Совершенно верно.
Тем более, что ''Фагор'' — никто.
25 ноября 2018, 14:11
Срок исковой давности настанет так у них не буде не каких шансов
nick ivanov
nick ivanov
27 ноября 2018, 6:42
Так фогоровцы уже не общаються, а тупо робот и все,
27 ноября 2018, 18:02
Так фагор как я считаю и есть банк михаловский(бм2).просто хотели с рулить по больше бабла.а вот тебе не задача.срок то истекает.и минуты идут до исковой давности.тик- так тик-так.ешё 6 месяцев и можно подавать в суд на срок исковой давности
Анатолий Миколайович
Анатолий Миколайович
13 февраля 2019, 19:58
Платить пока нет смысла, тк Фагор ответчик по судебному иску банка Мих-й. http://reyestr.court.gov.ua/Review/79657859#
Справа№ 910/11298/16 смотреть ссылку. это Єдиний державний реєстр судових рішень