Кто то еще хочет платить?

Lotar Lotar
21 марта 2017, 3:55
без оценки
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
К/800/6756/17
09 березня 2017 року м. Київ
у х в а л и в:
1. Відкрити касаційне провадження за скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія „Плеяда“ на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 22 лютого 2017 року у справі № 826/17720/16 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю „Фінансова компанія “Плеяда» до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Публічного акціонерного товариства «Банк Михайлівський» Волклова Олександра Юрійовича треті особи: Національний банк України, Публічне акціонерне товариство «Банк Михайлівський», ОСОБА_2 про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії.
2. Витребувати із Окружного адміністративного суду міста Києва справу № 826/17720/16 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія „Плеяда“ до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Публічного акціонерного товариства „Банк Михайлівський“ Волклова Олександра Юрійовича треті особи: Національний банк України, Публічне акціонерне товариство „Банк Михайлівський“, ОСОБА_2 про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії.
3. Надіслати копію ухвали про відкриття касаційного провадження, копію касаційної скарги та інформацію про права та обов'язки, передбачені статтями 49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Публічного акціонерного товариства „Банк Михайлівський“ Волклову Олександру Юрійовичу, Національному банку України, Публічному акціонерному товариству „Банк Михайлівський“, ОСОБА_2 а встановити строк для направлен

Комментарии (3)

+
+30
lintal
lintal
21 марта 2017, 10:13
#
Ожидаемо. Только не пойму при чем тут «кто-то еще хочет платить?». Например я не собираюсь платить, пока не увижу свой договор, свой я никуда отдавать не собираюсь.
+
+7
buch76
buch76
21 марта 2017, 13:41
Алекс
#
Кроме договора еще и справку сразу!!! выдать о погашении, если я решу заплатить сразу все!
+
+8
Сергей Андрущак
Сергей Андрущак
22 марта 2017, 11:36
Львов
#
Открытие кассационного производства не приостанавливает действие решения апелляции.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться