Написала нашему президенту письмо, может услышит, он всетаки президент

Анна Анна 15 октября 2016, 19:35
Я написала нашему президенту письмо на адрес

Президенту України Порошенку П. О. вул. Банкова, 11 м. Київ, 01220 від вкладника ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»

З В Е Р Н Е Н Н Я Шановний Петро Олексійович!

Звертаюся до Вас як до гаранта наших конституційних прав.
Будучи клієнтом ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» я розміщувала в банку свої трудові заощадження, вважаючи, що законність діяльності фінансової установи контролюється Національним банком України.
Я звичайний вкладник банку, я не можу контролювати діяльність банку, хоч і працюю бухгалтером, в мене немає доступу до цієї інформації.Я продивлялася інформацію в інтернеті і рейтинг банку завжди був високим.Але раптом в банку ввели Тимчасову адміністрацію, почали казати про махінації у банку,і стали звинувачити в цьому вкладників.
Потім зробили виводи — вкладники банку свої гроші не отримають.
Я їздила в Київ 23 серпня на церемонію підняття Державного прапора.Люди звернулися до Вас — Президент поможи, я теж казала ті слова і коли ви підійшли і пообіцяли розібратися, взяти під свій контроль і допомогти простим українцям — з«явилася надія і стало легше, але з тієї події пройшов часі нічого не змінилося. Ви пообіцяли перед багатьма людьми і я вірю, що Ви виконаєте те що казали. Яка ще людина в Україні може бути більш впливовішою ніж діючий Президент? Ви не просто людина, Ви гарант Конституції і тільки Ви можете допомогти простим українським людям, яких обдурили, вкрали їх гроші а потім ще й звинуватили в тому що сталося.

15 октября 2016, 19:45
Розібратися хто винен в цій непростій сітуації мені простій людині дуже тяжко, адже я не маю доступу до інформації.У мене є договір депозитного вкладу з банком «Михайлівський», всі строки по виплатам вже минули, в реєстрі на виплату не має.Що мені робити далі, куди звертатися, щоб отримати свої кошти — геть не знаю.Я не маю коштів, щоб наймати адвокатів і звертатися до суду.Це все дуже дорого, зараз дуже дороге життя.
Дуже прошу — почуйте мене і тисячі таких як я, захистіть людей.
Якщо я принесла гроші в банк, і розмістила їх на своїх рахунках -значить вони чи в банку чи їх хтось вкрав.Якщо в банку — хай поверне Фонд гарантування вкладів, якщо хтось вкрав — хай контролюючі органи знайдуть крадіжника, проведуть громке, на всю країну розслідування і заберуть гроші у крадіжника та повернуть людям.У нас багато контролюючих органів, які фінансуються бюджетом, чому вони не працюють в цьому напрямку?.. Чому наказують не в чому не повинну людину, мене, просту українську жінку.
Шановний Петро Олексійович! Ми, прості люди, голосували за вас на виборах, віддавали за вас свої голоси, тому що ні разу не ставили під сумнів, що ви завжди захистите своїх виборців.Я знаю, я вірю що Ви не кинете в скрутну хвилину тисячі таких вкладників як я і данною вам владою допоможете мені і всім постраждалим вкладникам.
Листа відправила на адресу vidkrytist@apu.gov.ua, пишите по єтому адресу кому наболело просто от себя, думаю ответ должен біть
kruwta123
kruwta123
15 октября 2016, 21:36
У вас звичайний депозит чи був капітал?
16 октября 2016, 21:16
Почему вы спрашиваете? Вы можете повлиять на ситуацию?
16 октября 2016, 19:32
Два с половиной года сплошных обещаний от гаранта. Ну и что воплотилось в жизнь.Наверное и по Михе будет тоже. Как говориться обещать не мешки ворочать.Дважды пообещавшему и потом солгавшему потом и правде ни кто не поверит.Как так можно позорить себя( на здоровье) но ты же как ни как первое лицо страны. Могут подумать что все украинцы балаболы…
dxcdxc
dxcdxc
15 октября 2016, 20:51
Главное верить, но вы забыли где живете.
alexandra82dn
alexandra82dn
15 октября 2016, 21:08
Анна Анна, очень круто, респект!
igor8900
igor8900
16 октября 2016, 8:59
Президент порошенко исполнит обещание несмишите
Малун Малун
Малун Малун
16 октября 2016, 9:16
Анна! 12.10.16г. Президент получил заявление от меня. Я, написал примерно тоже, только не подбирал выражения.Было бы не плохо если каждый обманутый вкладчик пошлёт заявление с требованием выполнить обещанное. Объязательно напомнить о влияниии ситуации на РЕЙТИНГ.
Elenavls
Elenavls
16 октября 2016, 17:01
Анна, Вы умница!
16 октября 2016, 18:47
Нашла кому написать, разве это президент???
денег нет...  но вы держитесь
денег нет... но вы держитесь
16 октября 2016, 20:08
Гаранту *** на людей
Сергей Андрущак
Сергей Андрущак
17 октября 2016, 11:56
Я верю в честность президента
И в неподкупность постовых,
В заботу банка о клиентах…
В русалок верю, в домовых.
17 октября 2016, 23:17
Будем надеяться… на лучшее!!!

Главная / Банки Украины 🏦 / Банк Михайловский 💰 / Отзывы о Михайловском 📝 / Написала нашему президенту письмо, может услышит, он всетаки президент