ФГВФО «злив» клієнтську базу «Платінум банку»

general1974 general1974
6 сентября 2016, 13:50
Особисто я мав контакти тільки з ФГВФО під час дії тимчасової адміністрації в «Михайлівському»і був змушений залишити їм свій номер телефону. Буквально через тиждень-півтора в серпні отримую дзвінок з «Платінум банка» з пропозицією розмістити вклад під 25%....? Тепер скажіть, що Михайлівський завалили без «замовлення» «вихованців» «Платінум банка» Рожкової — Гонтаревої? По ФГВФО та НБУ добра прокурорська перевірка «плаче-ридає», але не буде її при Поро@енку, бо «рука руку миє» або хто ж своїх людей здасть?

dxcdxc
dxcdxc
6 сентября 2016, 13:54
Днепропетровск
За фондом достаточно грехов, но этот приписывать не стоит. У практически каждого бывшего сотрудника, который имел к ним доступ и отношение — они есть.
tarasb
tarasb
6 сентября 2016, 14:59
Сразу как Дорошенко сбежал из банка вот тогда и начали звонить с Платинума. Мне тоже звонили. Думаю это он продал им базу данных.
Наталя Ех
Наталя Ех
6 сентября 2016, 17:38
Львов
Я теж вважаю що це ще з Михайлівського ниточка тягнеться
Передача конфіденційних даних третій особі — це теж правопорушення — але хто вже на це зважає після всього що було та ще й буде…
моя вам порада — пошліть їх культурно тай усе — не потрібен нікому партнер, який використовує такі методи — я вважаю що Платинум тільки ще більше просідає від такої бази даних — бо знаючи звідки ноги ростуть — ніхто з ними справи не стане мати навіть постійні клієнти — репутація в нашому світі теж чогось варта, як і довіра — а всі чомусь про це забули