Ответы от Ирклиенко Ю.П.

Роман Пашко Роман Пашко
24 июля 2016, 18:45
без оценки
Народ напишите, кто уже получит ответы от Ирклиенко Ю.П. почему вас нету в реестре.

Комментарии (3)

+
+10
Alkon
Alkon
25 июля 2016, 2:01
работа отделений, Киев
#
Ещё, наверно, рано по ответам. Там в течении 8 дней. Посмотреть можно будет 26.07.16 на обновлённые списки
+
0
Simona21
Simona21
25 июля 2016, 22:22
#
Ответ напишут на 30-й день. считайте.
+
0
денег нет...  но вы держитесь
денег нет... но вы держитесь
26 июля 2016, 11:10
Харьков
#
3.6. Які документи потрібно надіслати вкладнику до Фонду для отримання суми після закінчення 30-ти робочих днів з дня початку виплат?
Після закінчення терміну для виплати відшкодування коштів вкладникам за загальним реєстром (30-ть робочих днів) виплата гарантованих сум відшкодування здійснюється за індивідуальними письмовими зверненнями.
Вкладник повинен надіслати до Фонду заяву про виплату гарантованої суми відшкодування з зазначенням фактичного місця проживання, особистим підписом та датою, а також копії документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) або у разі якщо в паспорті особи контролюючими органами зроблено відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта або до паспорта внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків та паспорта (сторінок з прізвищем, ім'ям, по батькові, а також з інформацією про дату та орган видачі паспорта, місце проживання і відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта).
3.7. Який термін розгляду заяви на виплату гарантованої суми відшкодування?
Заяви про виплату гарантованої суми відшкодування розглядаються у строк, що не перевищує трьох календарних місяців з дня їх отримання...............http://www.fg.gov.ua/dlia-vkladnykiv/vidpovidi-na-naibilsh-poshyreni-pytannia-vkladnykiv

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться