УРА!

apelmon 29 апреля 2014, 9:36
Было назначено получение на 8 мая. Вчера, ради интереса, пошел днем в отделение, посмотреть сколько людей придет. передо мною было 2 человека, показал менеджеру бумажку с записью на 8 мая, спросил можно получить сегодня — сказал если очереди не будет то можно. через пять минут зашел в отделение, очереди нет, оформился-получил-ушел. на все-про-все минут 15. Можно сказать что моя эпопея с Меркурием закончена, чего и остальным желаю.
Всем спасибо и удачи.

29 апреля 2014, 12:41
Дякуємо за відгук!
gezgal97
gezgal97
29 апреля 2014, 15:02
Здравствуйте юлия!!! я вкладчик меркурия вклад закончился 17 апреля 2014 г — когда ожидается выплата таким как я и след вопрос если я соберусь разместить вклад в вашем банке когда я могу это сделать !?? я хочу сегодня например !??
29 апреля 2014, 15:47
Добрий день! Нижче відповідь на ваші питання.
29 апреля 2014, 15:43
Gezgal97, доброго дня!

Щодо інформації по виплаті вашого вкладу необхідно звертатися до Фонду гарантування вкладів або до банку Меркурій. ФІДОБАНК наразі займається виплатою вкладів, термін яких завершився до 14 березня, тобто до дня введення тимчасової адміністрації.

Розмістити вклад у ФІДОБАНКу ви можете в будь-який зручний для вас час. Деталі про депозитні пропозиції ФІДОБАНКу на сайті fidobank.ua/retail/deposit/

Висока ймовірність того, що ваш вклад також виплачуватиме ФІДОБАНК, але вже в рамках другого траншу від Фонду гарантування вкладів (будь ласка, стежте за даною інформацією на сайті Фонду www.fg.gov.ua/). Наразі фінального підтвердження про таке доручення від Фонду ще немає.

В такому випадку, коли ви забиратимете свої кошти, ви зможете одразу відкрити депозит у ФІДОБАНКу на особливих умовах, які ФІДОБАНК спеціально розробив для клієнтів банку «Меркурій». Дані пропозиції описані тут fidobank.ua/news/147_programmyi_loyalnosti_dlya_vkladchikov_banka_«merkuriy».html

Якщо у вас будуть додаткові питання, будь ласка, звертайтеся.
Иван Ильин
Иван Ильин
29 апреля 2014, 23:55
Спасибо за вразумительное объяснение.