Linn 26 марта 2024, 15:32
мені все тут сподобалося. все швидко і якісно. була вже тут кілька разів
LenaVasylk0 29 февраля 2024, 12:02
Давно є клієнтом банку, мене все влаштовує поки що, лише що довго очікувати на готівку на крупну суму, щоб отримати у відділенні, а так ок.
Ladyfromizmail 27 декабря 2023, 22:07
Две недели в измаильском отделении не выдают валюту! И не знают когда дадут! Я в шоке! Клиент банка более 11 лет
Полезный комментарий
MTB БАНК 28 декабря 2023, 15:41
Зв’язалися з відділенням, подивилися по рештках. Проблем з валютою та підкріпленням немає. Але у зв’язку з ажіотажем серед населення через бажання купівлі валюти тільки нового зразка, справді є дефіцит нових купюр. Напишіть нам у особисті повідомлення та менеджер зв’яжеться з Вами та допоможе вирішити питання.
OzyCGHuy 10 декабря 2023, 11:07
Я новий клієнт банку. Хочу подякувати менеджеру, котрий подзвонив мені та запропонував вигідні тарифи та акції по моєму рахунку. Дуже приємно за таку уважність
eva250708 7 декабря 2023, 16:42
Я постійний клієнт Банку, користуюся послугами багато років. Але трішки Банк мене розчарував. До дня 30-річчя Банку проходила акція купівлю долларів онлайн в додатку МТББанк за акційним курсом 36.95 грн про що відправлялась реклама клієнтам Банку в Телеграмм канал що до 6 грудня включно цей курс буде триматися. 6 грудня я захотіла в додатку купити валюту, але курс був вже 37.05 грн, подзвонила на гарячу лінію банка, але розумної відповіді не почула. Залишився сумний осадок, Банк не додержується умов акції і обманює клієнтів Банку.
Linn 2 декабря 2023, 14:53
все як завжди. купляла валюту. купюри пристойні.
4 декабря 2023, 11:00
Дякуємо за Ваш відгук!
Krsyon123 20 ноября 2023, 10:31
Завжди переводи чітко та оперативно. Підтримка 100% Ніколи не була заблокована карта. Все чітко та прозоро. Я з цим банком- надійно.
20 ноября 2023, 10:40
Дякуємо за Ваш відгук! Раді бути корисними
Николай Стратонович 29 октября 2023, 8:37
Отделение по адресу: Одесса, ул. Дерибасовская, 10
Благодарен сотруднице банка Лукичевой Наталье Викторовне за помощь и чуткое отношение к клиет. В целом работой банка доволен. Спасибо
30 октября 2023, 9:18
Дякуємо за позитивний відгук!
Завжди раді Вас бачити знову )
Людмила Алексеєва 24 октября 2023, 21:18
Отделение по адресу: Одесса, ул. Дерибасовская, 10
Обратились с мужем в отделение МТБ банка в г. Одесса, ул. Дерибасовская, 10. Хочу поблагодарить Рассаднєву Анастасію Юріївну, головного фахівця, за очень чуткое и участливое отношение к клиентам, высокий профессионализм. Наши с мужем вопросы были решены четко и быстро. Мало того, что я просто любовалась работой профессионала, так нас еще и кофе напоили.
BergerSewa 10 октября 2023, 16:56
Користуюся картою даного банку близько півроку, особливих проблем не виникало, за винятком недавнього випадку. Потрібно було перевести кошти приятелеві в борг. Помилково відразу не відправив всю суму, довелося відправляти за кілька раз. Банк запідозрив підозрілі операції і тимчасово заблокував карту. Намагався розблокувати по телефону, але забув кодове слово, довелося для розблокування їхати в банк. За що карта була заблокувала не зрозуміло.
12 октября 2023, 11:09
Дійсно з метою безпеки та протидії шахрайських операцій можливе блокування карток. Це вимушений захід. Просимо вибачення за незручності
Николай Стратонович 8 октября 2023, 11:59
Отделение по адресу: Одесса, ул. Дерибасовская, 10
Хочу поблагодарить Мирошник Елену за профессионализм и доброжелательное отношение к клиенту. Обслуживание на высшем уровне. Спасибо
9 октября 2023, 9:28
Дякуємо за Ваш відгук! Завжди раді новим зустрічам
Linn 30 сентября 2023, 14:10
міняв валюту, продали непошарпані гарні банкноти
WRoleg 18 сентября 2023, 11:06
Очень МАЛО банкоматов по приему нал.денег!!! Це дуже НЕЗРУЧНО!
19 сентября 2023, 14:55
У нас є можливість готівкового поповнення без комісії через мережу наших партнерів City24 и Easypay, які налічують понад 40 тис. терміналів по всій країні.
MarinaOdessa01 15 августа 2023, 14:39
Хотела сказать огромное спасибо работнику МТБ банка в Одессе — Мацейчук Екатерине за помощь прекрасный квалифицированный сотрудник. Если бы везде были такие сотрудники, то наша страна процветала бы. Огромное спасибо!
15 августа 2023, 16:16
Дякуємо за ваш відгук! Катерині обов'язково передамо ваші добрі слова подяки :)
luex12 15 июля 2023, 9:52
Мені відправили гроші з Німеччини по свіфту, пройшло вже 4 дні, а коштів немає (((Відправнику в його банку сказали, що все ок, і гроші вже в Україні
17 июля 2023, 9:07
Добрий день! Для нас важливо допомогти вам із вирішення питання щодо отримання переказу. Вкажіть в особистих повідомленнях ваші дані або контактний телефон для зв'язку.
Linn 3 июля 2023, 10:20
в касі завжди є валюта. навіть без замовлення. зручно
3 июля 2023, 11:35
Дякуємо що обираєте МТБ Банк! Заходьте до нас ще :)
Linn 30 июня 2023, 16:30
3 дня мы пытались закрыть счет моей жены, пока она не написала сюда. Думал это просто ошибка. Но теперь настал мой черед закрыть счет. Как окащалось, задача не из легких. 4й день я жду. Списываюсь по 3 раза на день с тех подержкой. Каждый раз его обещают закрыть именно «сегодня». То в середине дня, то в конце. Счет так и висит. Но зато они сказали что им жаль что я испытываю негативные эмоции
3 июля 2023, 10:19
Добрий день! Для нас важливо допомогти вам із вирішення питання. Вкажіть в особистих повідомленнях ваші дані або контактний телефон для зв'язку.
Linn 29 июня 2023, 17:42
Недавно закончился валютный депозит. По прибытию в отделение, при получении денег оказалось, что в кассе нет валюты нового образца. И я не мог получить доллары в полном объёме, так как купюры были очень потёртые и изношенные. Я отказался наотрез брать такие деньги. Был в очень расстроенном состоянии и обратился к начальнику отделения. Она откликнулась на мою проблему и нашла мне отделение, где я успешно получил свой депозит в полном объёме, долларами в отличном состоянии. Хочу выразить благодарность и мою признательность такому хорошему руководителю отделения.
Вы знаете, что и до этого случая со мной, я не раз обращался к Инне по некоторым вопросам и всегда получал компетентную помощь опытного специалиста.
Вот всегда бы были такие руководители на своих местах
29 июня 2023, 18:15
Дякуємо що обираєте МТБ Банк! Заходьте до нас ще :)
Linn 23 июня 2023, 16:40
Сьогодні знімала готівку в банкоматі. З рахунку кошти списалися, але банкомат вимкнувся, гроші не видав
26 июня 2023, 14:16
Добрий день! Вкажіть будь ласка подробиці місцезнаходження банкомату — місто, адресу, банкомат якого банку. Якщо зручно напишіть нам в офіційні месенджери. Для зв'язку із МТБ Банком необхідно користуватись офіційним номером телефону підтримки клієнтів 0 800 500 255 та чат-центром, у який необхідно перейти тільки з офіційного сайту mtb.ua у розділі «Контакти» або з мобільного додатку МТВ360. Для нас важливо допомогти вам як наймога швидше!
Linn 23 июня 2023, 12:40
в києві у відділенні мтб банка можна купити долари по нормальному курсу, поки для мене це найбільший плюс банку
23 июня 2023, 15:51
Дякуємо за Ваш відгук!

Курс валют в МТБ Банке

Курс валют в МТБ Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / МТБ Банк 💰 / Отзывы о МТБ Банке 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о МТБ Банке, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.