Виплата депозиту

tanyamirtex tanyamirtex
24 февраля 2015, 19:28
без оценки
Сьогодні закінчився гривневий депозит. Оскільки сума немаленька, замовляла зараніше. Коли прийшла у відділення — мені повідомили, що ніби то по розпорядженню керівництва банку, більше 15 тис грн не можуть видати… Хоч це не картковий рахунок, а поточний. І не валюта, а грн., яку маєм право знімати в день до 150 тис. Скажіть, що за розпорядження таке??? І правові підстави? Зокрема — це Срібнокільське відділення м.Києва. Показати якусь внутрішню постанову чи розпорядження мені відмовили… Що далі...? Виходить, що у банка проблеми з видачею гривні????

Комментарии (3)

+
0
zaq123
zaq123
25 февраля 2015, 13:50
zaq123, Киев
#
Очень неприятная новость! Никто розпоряжения Вам не покажет, так как это противозаконно! Это негласное розпоряжения, а не официальный документ. До сих пор проблемы у банка были с валютой, но это и понятно, но если уже и с гривной проблемы… Неужели это начало конца?
+
0
leon1
leon1
26 февраля 2015, 9:55
Вкладчик, Киев
#
Ну и где ответ банка ?? ждем…
+
0
soyuz
soyuz
27 февраля 2015, 16:29
#
У мене сьогодні виникла таж проблема, закінчився гривневий депозит, а кошти не віддають, переконують відкрити ще депозит. На інші банки кошти не переводять, картковий рахунок не відкривають. Письмову відмову в поверненні депозиту не дають. Повторюють одне і теж, грошей немає, перекладіть гроші на інший депозит.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться