Повернення депозиту

Олександр Кравчук 20 октября 2014, 10:37
Я звернувся з заявою до керуючого Корабельним відділенням
ПАТ «Банк – «Київська Русь» (Братуха О.В.) про повернення мені депозиту і процентів у зв«язку із закінченням договору за депозитним вкладом. Мені було відмовлено. Було сказано так: в країні йде війна і повернення мені депозиту буде не швидким. Я дав термін повернення мені депозиту до 24.10.14р., в разі не повернення, буду звертатися до правоохоронних органів про притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб банку і до суду про повернення депозиту в судовому порядку, а також буду розміщувати „рекламу“ по всьому м. Миколаєву про банк „Київська Русь“, що банк обманює своїх вкладників і не повертає депозиту. Буду воювати з банком, оскільки мені вкрай потрібні мої гроші. І взагалі, як так може банк не повернути мої кошти, які я віддав на один рік за депозитним договором. Це настоящий бандитизм з боку банку. А раз так, то відповідно за їхніми правилами нам треба діяти. Проінформую читачів інтернету про подальші дії.

22 октября 2014, 16:18
20.10.14р. (згідно депозитної угоди) в мене закінчився депозитний договір з Банком Київська Русь. Я, 20.10.14р. на сайті «Мінфіну» інформіровав клієнтів банку Київська Русь, про ймовірну затримку банком повернення мені депозиту. Але вже 21-22.10.14р. мені повернули 50% мого депозиту і пообіцяли до 24.10.14р. повернути в повному обсязі, чим був дуже здивований, що банк (оперативно) в чотири дні пообіцяв повернути мені мій депозит разом із відсотками. Якщо так відбудеться, то рекомендую всіх бажаючих укласти депозитну угоду з цим надійним банком. Я думаю в подальшому співпрацювати з цим банком. Про остаточне повернення банком мені депозиту, як було узгоджено зі мною (24.10.14р.) я Вас обов«язково проінформую.
Александр Братуха
Александр Братуха
22 октября 2014, 20:23
Для спокойствия всех клиентов хочу сообщить следующее: Банк «Киевская Русь» полностью выполняет свои обязательства перед клиентами по выплате депозитных вкладов. Что касается вкладов в валюте, то согласно постановления НБУ №540 от 29.08.2014г. (п.п.№9) выдача наличных средств с текущих и ДЕПОЗИТНЫХ счетов клиентов через кассы и банкоматы возможно не более 15 000грн. в день на одного клиента в эквиваленте по курсу НБУ на дату выдачи. По вкладам в гривне деньги выдаются день в день, но не более 150 000грн. в день согласно выше упомянутого постановления.
27 октября 2014, 10:45
Хочу повідомити всіх клієнтів банку «Київська Русь» — мені повернули мій депозит з дотриманням постанови НБУ №540 від 29.08.14р. Я дуже вдячний працівникам банку, що вони дотримались вимог постанови банку і повернули мені мій депозит. Чесно думав, що можуть бути проблеми з депозитом, але я помилявся. Я вирішив для себе, що в подальшому буду співпрацювати з цим надійним банком. Ще раз велике спасибі працівникам цього бнку.