Найневдекватніший банк

OSTcost 26 мая 2022, 0:54
Ніколи не зв’язуйтесь з цим банком! Самий неадекватний банк в якому ні сервісу, ні умов для клієнтів, ні навіть своїх бланків для магазинів партнерів в яких беруть рострочики та кредити. Використовують шаблони АльфаБанку, де навіть забувають змінити дані…
Недо банк в якому я взяла кредит на телефон під час війни виділився як ніхто! Натравлюють колекторів на всіх і розказують як і кому шукати роботу, а коли кажеш, що візьміть до себе на роботу, то вони не хочуть.
Абсурд цього всього, що вони дзвонять кожного дня і питають чи можете ви платити і продайте щось, ніби за день у мене все змінилось.
Колектори так взагалі хами, при чому дівчата. Ні звернутись правильно не можуть, ні розмовляти не вміють.
До війни я справно платила по кредиту та знала на що розраховувати, а наразі, як і у всіх, складнощі з фінансами та роботою, телефон продано щоб було за що жити, допомагають батьки, в яких мінімалка та пенсія. В мене дитині трохи більше року, тобто роботу знайти зараз із серії фантастики, навіть касиром не хочуть брати, від держави допомоги немає тим, хто в декреті, навіть по 6500 неможна було отримати, а на 860 грн від держави жити дуже круто, спасибі! Чоловіка немає і допомогти ніхто не може, на кредитних картках мінуса та заборгованості. Залишилось тільки нирку продати, бо більше нічого особистого немає.

Бережіть себе, люди, та ніколи, ні при яких обставинах, не зв’язуйтесь з цим банком!!!
Глобус
Банк Глобус 13 июня 2022, 11:27
Вітаємо Вас!
Повідомляємо, що Банком прийнятий та взятий до уваги Ваш відгук.
Нам шкода, що інформування про наявність несплаченої заборгованості спричинили у Вас хвилювання та занепокоєння.
Наш Банк цінує лояльність своїх клієнтів, ми сподіваємось, що дана ситуація не стане перешкодою для нашої подальшої співпраці та щиро сподіваємось, що сервіс, що надаватиметься Банком в майбутньому, компенсує цей неприємний досвід.
Додатково інформуємо, що Банк не нараховує штрафні санкції за несвоєчасну або неповну сплату кредиту в період дії воєнного стану та 30 днів після його скасування або завершення.

Олегович Торба
Олегович Торба
28 мая 2022, 0:10
Банк не цікавлять ваші проблеми.Кредити всеодно треба оплачувати. Нікуди від цього не дінешся.І щось доказати буде дуже важко,тому варіант лише платити.
OSTcost
OSTcost
30 мая 2022, 17:37
Я б з радістю справно платила, як в раніше, якби було з чого. До війни у мене чудова кредитна історія та ніколи не було проблем з тим, як розрахуватись. А зараз ситуація інша в країні. І цьому банку абсолютно на всіх начхати! З приватом та моно проблем чогось немає
jeykobxc
jeykobxc
31 мая 2022, 18:22
Ще не вечір. Інші банки також можуть почати нагадувати про необхідність платежу. Можливо ще в очікуванні
Ans
Ans
16 июля 2022, 22:23
Лучше оформлять дебентные карты, будет намного проще

Курс валют в Глобус Банке

USD 39.5 40