Вже не знаю, що робити

trewwo 10 мая 2022, 11:00
Маю кредит у цьому недобанку, до війни обслуговував як має бути, а зараз, коли лишився без житла та без роботи, оплачувати не можу, просив піти на зустріч, оформити канікули чи ще щось, як тільки буде можливість буду платити. Але на зустріч ніхто не пішов, нічого не хочуть чути, плати кредит і все інакше відсоток на відсоток, пені, штрафи і.тд. просто не знаю що робити ((
Глобус
19 мая 2022, 11:59
Шановний клієнт.
В ці складні для всіх часи Банк сумлінно продовжує виконувати всі взяті на себе зобов’язання та відповідно очікує від клієнтів розуміння щодо необхідності внесення платежів по кредитам.
На сьогоднішній день, Банк готовий відтермінувати платежі по тілу кредиту за умови, якщо клієнтом сплачується нараховані проценти. Тому у разі наявності фінансової можливості просимо здійснити оплату прострочених процентів і банк автоматично відтермінує Вам платежі по тілу кредиту в т.ч. прострочені на сьогоднішній день.
За відсутності можливості сплати всі прострочені проценти, Банк рекомендує Вам здійснювати оплату хоча б їх частини, адже нараховані проценти будуть продовжувати накопичуватись і їх оплата у майбутньому після скасування військового стану може створити для Вас певні труднощі.
Також наголошуємо, що Банк чітко дотримується вимог законодавства та не стягує з клієнтів жодних штрафів, пені та «відсотків на відсотки».

jeykobxc
jeykobxc
10 мая 2022, 18:59
Є кредитні карти також в інших банках. Відсотки продовжують нараховуватись. Штрафів та пені немає. Кредити всеодно треба оплачувати. Нікуди від цього не дінешся
Ans
Ans