Графік роботи

PetrenkoAndrii 15 декабря 2021, 10:54
Отделение по адресу: Киев, бул. Дружбы Народов, 28-В
Відділення працює по графіку 09:00 — 18:00 (згідно даних офіційного сайту), але при зверненні у відділення в 09:05, відділення ще не працювало, а біля входу вже зібралась черга (я був 1-й в чергі, тому негатив не від цього). На вхідних дверях маркером дописано 09:15. При зверненні на гарячу лінію (мені підтвердили графік роботи 9:00—18:00), поцікавитись чому співробітники змінюють графік роботи, отримаввідповідь: «А звідки я знаю, потрібно було дочекатись відкриття відділення і запитати у співробітників.» Після даної відповіді, у мене залишились лише «позитивні» емоції. Дякую!
Глобус
16 декабря 2021, 13:47
Доброго дня! Дякуємо, що звернули нашу увагу на дану ситуацію. Маємо зазначити, що відділення № 29, що знаходиться за адресою м. Київ, бульвар Дружби Народів 28в, по буднях працює з 9.00. Так було і 15 грудня, коли Ви звернулись до банку. Встановлено, що треті особи несанкціоновано написали на дверях маркером «9.15», що призвело до незручностей наших клієнтів. На цей момент напис усунено. Ваше звернення надало нам змогу зробити висновки для покращення обслуговування клієнтів.

Курс валют в Глобус Банке

EUR 42.5 43